Strona G│ˇwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
[(S)] pompa hamulcowa
Autor WiadomoŠ
Hajs
GoŠ
Wys│any: 2010-03-18, 22:50   

Twoja pompa ma 4 wyjscia. Moja ma 3. Jedna sekcja pod³±czona do trójnika, sk±d wychodzi na prawy przód i lewy ty³ a druga sekcja lewy przód i prawy ty³. Obojêtnie które ko³o do której sekcji, wa¿ne ¿eby przednie ko³a nie by³y zasilane z jednej.
Czujnik STOPu albo wkr├¬├Ž w pomp├¬, albo zamontuj przy pedale w┬│┬▒cznik. Mam tak u siebie. Zaleta jest to, ┬┐e ┬Âwiat┬│a STOP zapalaj┬▒ si├¬ jeszcze przed rozpocz├¬ciem hamowania :)

wnuq
GoŠ
Wys│any: 2010-03-18, 23:02   

a to zrobi┬│em tak:

kolektor zaadoptowany od vw tak jak i pompa z serwem.┬┐adnego druciarstwa silikonu i spawania do grodzi itd.To co wa┬┐ne to w┬▒┬┐ podci┬Ânienia musi by├Ž oryginalny i nie wolno go skraca├Ž itd.jest to wa┬┐ne.
i nie piszcie ┬┐e macie to dobrze bo co┬ tam... gdy┬┐ to s┬▒ hamulce i diagnosta ogl┬▒daj┬▒c auto ma obowi┬▒zek wr├¬cz nie dopu┬Âci├Ž auta do ruchu.

Dymatorek
GoŠ
Wys│any: 2010-03-18, 23:28   

wnuqu a od jakiego wagena ten k. dolotowy? bo wole kupi├Ž jak wierci├Ž otwory ;)

wnuq
GoŠ
Wys│any: 2010-03-19, 10:11   

np golf II

Dymatorek
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 09:06   

po pod┬│┬▒czeniu wspomagania serwa po kr├│tkiej trasie moje szczeki i klocki hamulcowe ┬Âwiec┬▒ si├¬ na czerwono! Co robi├Ž? Mo┬┐e to by├Ž wina zbyt wysokiego podci┬Ânienia w serwie?

Bogdan 611
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 14:39   

Jak masz rozwi┬▒zany trzpien? Moze masz zabardzo odkrecony i ca┬│y czas masz cisnienie w uk┬│adzie hamulcowym i dociskaja klocki do tarcz.

Dymatorek
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 16:33   

nie mia┬│em tak dop├│ki nie pod┬│┬▒czy┬│em serwa ;p

Dymatorek
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 19:33   

cylinderki w szcz├¬kach hamulcowych z przodu ani drgn┬▒ ;/ widz├¬ te┬┐ ┬┐e przeguby p├│┬│osi te┬┐ s┬▒ w nienajlepszym stanie, jakie┬ zamienniki s┬▒?

Bogdan 611
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 19:57   

Z Skody s┬▒,temat wa┬│kowany jakis czas temu przez Magika.

Dymatorek
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 20:46   

ale co z Skody? cylinderki w zaciskach?

Bogdan 611
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 20:51   

przeg┬│uby.

Bogdan 611
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 20:51   

Tzn szklanki po┬│osi

XXL24H
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 23:19   

Dymatorek i co z tym serwem? Ju┬┐ nie blokuje? Ja mam zamiar jeszcze w tym tygodniu zak┬│ada├Ž od cc pomp├¬. I chcia┬│ bym wiedzie├Ž czego mog├¬ si├¬ spodziewa├Ž!

Pozdro

Dymatorek
GoŠ
Wys│any: 2010-03-30, 23:54   

wiesz co , nie mam poj├¬cia co mog┬│o si├¬ sta├Ž a sta┬│o si├¬ to na przodzie tylko, ty┬│ jest w porz┬▒dku wiec wykluczam win├¬ serwa... nie wiem czy przypadkiem si├¬ nie zapiek┬│y jak testowa┬│em, ciul wie a z reszt┬▒ chyba wymieni├¬ ca┬│┬▒ kolumn├¬ McPhersona razem ze zwrotnic┬▒ i zaciskami na osprz├¬t z opla korasa tylko jeszcze musz├¬ pomiary zrobi├Ž czy nie zak┬│adaj┬▒c tego do siebie nie zrobi├¬ sobie teren├│wki a na gwintowany mnie nie sta├Ž specjalnie

XXL24H
GoŠ
Wys│any: 2010-03-31, 19:54   

A ja w┬│a┬Ânie ci powiem ┬┐e to wina serwa no mo┬┐e nie samego serwa ale zawor├│w serwa. Ty┬│u ci nie przyblokowa┬│o bo albo masz wyjechane b├¬bny albo reduktory dobrze dzia┬│aj┬▒. Co do serwa jest bardzo wa┬┐ne ┬┐eby zaw├│r na w├¬┬┐yku podci┬Ânienia by┬│ odpowiednio ustawiany albo samo serwo na membranie ma zablokowany zaworek odpuszczaj┬▒c. Ja dzisiaj chcia┬│em za┬│o┬┐y├Ž p┬▒pe a na razie utkn┬▒┬│em a monta┬┐u pompy hydraulicznego wysprz├¬glika.
A jak pod┬│┬▒czali┬Âcie przewody hamulcowe, na krzy┬┐ czy prz├│d i ty┬│?

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: