Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OT] Metallica a Trabanty
Autor Wiadomo¶æ
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-31, 12:05   

Wybiera siê kto¶ na 'tallicê Trabantem? Ja zamierza³em, ale mi wydech odlecia³ i trochê ciê¿ko jechaæ, po za tym bez radyjka smutno... Mo¿e nastepnym razem? A zreszta ba³bym siê, ¿e mi siê duroplast przytopi od tego ³omotu co siê niez³y szykuje :))))))

Pozdro

PS. Trzymajta qciuqi za moj± kondychê - nie do¶æ ¿e jej nie mam, to jeszcze mam wczesne stadium zapalenia oskrzeli... Raz siê ¿yje!
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-01, 02:18   

Tylko jeden widzia³em pod stadionem - jasne kombi z czarn± rejestracj± KB.....
Pozdrawiam

PS. O Metallice mo¿na picaæ i mówiæ ró¿ne rzeczy, ale po tym co zrobili na stadionie chorzowskim wielki respekt dla tych starszych panów...
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-01, 23:57   

a co zrobili??
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-02, 08:25   

Na wstêpie zjedli go³êbia, potem poæwiartowali ¶winiê, a na koniec obwi±zali sobie wokó³ g³ów flaki nietoperza...

W³a¶ciwie nic nie zrobili :) - zagrali zdecydowanie zajefajny koncert, a w dobie playbacków, samplerów, komputerów, discorelaxu, coverów i innych shitów naprawdê ciê¿ko o koncert, na którym wykonawca da siebie wszystko i zrobi to za pomoc± trzech gitarek i perkusji, ¿eby 50 tysiêczny t³um móg³ delektowaæ siê muz± i energi± z niej p³yn±c±... Ale siê rozpisa³em. A i tak my¶lê ¿e pytanie robaka, by³o lekk± prowokacj±...
 
 
Daniel "Muffi
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-02, 11:07   

hehe jak mi sie przypomianlo wejscie na party komputerowe Intel Outside III chyba, tlum napiera na drzwi "Stodo³y" i drze przepitym w nocy w pociagu gardlem "Diiiiiiiscoooorelaaaaaax" hehe. Niezla zabawa byla. Heh stare dobre czasy (kiedy akurat ten programw Polsacie hasa³). Jedyne co moge o tym programie dobrego powiedziec, ze byl smieszniejszy od bARU i innego gowna. Zawsze czlowiek sie z 5 minut posmial z kolesi w bahamaskoszulas wyjacych glosikami 12tolatkow, ze myslo maja w lazience odlotowe.
 
 
Szulcz
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-02, 15:14   

tja. a najlepsze by³ teledyki w których go¶cie z saksofonami, gitarami i perkusjami wystêpowali, a w tle s³ychaæ ino keybordzik :-)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytañ do SQL: 12