Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OC] Mia³em powa¿na kolizjê :(((
Autor Wiadomo¶æ
Ksycior
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-15, 19:31   

Panowie .spokojnie ,ju¿ wyja¶niam.Ten niby sprawca(pisze niby sprawca poniewa¿ 'On" nie przyzna³ sie do winy i¿ to "On" spowodowa³ kolizje-twierdzi ¿e jecha³ na zielonym i ostateczne orzeczenie kto tu by³ winny a kto nie bedzie wydane przez s±d grodzki do którego sprawa trafi³a) równie¿ tak jak ja jest ubezpieczony w PZU.
A by³em dzi¶ z JaJerem i za³atwi³em tyle ¿e wzi±³em druk o zg³oszeniu szkody,czyli w sumie nic konkretnego.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-15, 20:25   

Przy takim autku jak Trabant sprawy wyceny szkody sa drazliwym tematem - jedynym wyjsciem zdaje sie wykupienie polisy "ochrony prawnej" na co mnie ostatnio namawial agent takiej firmy - jednak to kosztuje 210zl rocznie...
... myslal gosc ze wsrod trabanciarzy znajdzie klientow.
 
 
picek
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-15, 22:08   

W podobnej sprawie czeka³em ponad 3 lata na wyp³atê odszkodowania. Kobieta, która we mnie uderzy³a uciek³a z miejsca kolizji. Spisa³em jej numer rejestracyjny i wezwa³em policjê. Jednak po odszukaniu jej i podczas pierwszej sprawy w kolegium nie przyznawa³a siê do winy. W pierwszej sprawie uznali j± winn±, ale wyrok by³ nieprawomocny, wiêc siê odwo³a³a. Dopiero s±d wy¿szej instancji te¿ uzna³ j± winn±. Wyrok by³ prawomocny i niezw³ocznie po dostarczeniu wyroku do PZU zwrócili mi pieni±dze za naprawê.
 
 
Ksycior
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 20:35   

Witam.
Co¶ drgn±³o w mojej sprawie ,a mianowicie.Mam ju¿ "rozliczenie szkody w poje¿dzie" i ¿e by nei by³o niedomówieñ przepisze co mi przes³ano.

Uprzejmie zawiadamiamy,ze z uwagi na zakres uszkodzeñ pojazdu jego naprawa jest ekonomicznie nieuzasadniona i PZU S.A. nie pokryje kosztów ewentualnej naprawy.W zwi±zku z powy¿szym rozmiar szkody okre¶lony na podstawie ró¿nicy pomiêdzy warto¶ci± pojazdu wg stanu przed wypadkiem i jego warto¶ci± po wypadku.
Wysoko¶æ odszkodowania obliczonego od wartosci pojzadu brutto wynosi: 1500.00 z³.(s³ownie)
-warto¶æ pojazdu wg stanu przed wypadkiem wynosi 1800.00z³ brutto
-warto¶æ pojazdu wg stanu po wypadku wynosi 300.00z³ brutto

Jednocze¶nie informujemy,ze wyp³ata nale¿nego odszkodowania nast±pi po ustaleniu odpowiedzialno¶ci PZU S.A. za powsta³± szkode w terminie okre¶lonym w ogólnych warunkach ubezpieczenia.


No i dalej to ju¿ mniej wa¿ne..

I tu moje zapytanie :co radzicie mi zrobiæ?? bo ja zamierzam siê odwo³ywaæ.

pozDDRowy
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 22:10   

1500 za 601 to chyba niezle - wiecej sie spodziewales?
 
 
Ksycior
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 22:45   

No w³asnie "zasiêgn±³em jêzyka" i chyba pozostaje mi siê cieszyæ,¿e na tyle mi Traba wycenili.....tak¿e trzeba bêdzie przystaæ na tê kwotê.
 
 
majki601
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 00:48   

Stary, to jest genialna kwota za zweitakta! ja bym bra³ i nie gada³! ¿yczê powodzenia w reanimacji!? pozdrawiam
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 02:39   

w sumie to sam nie wiem. nie widzialem zniszczen, ale kwota wydaje sie byc rozsadna.
 
 
Piotr ¦wita³a
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 03:46   

Braæ i nie gadaæ.Do³o¿yæ i kupiæ 1.1 albo od³o¿yæ i kupiæ 601.Jak sie da to wyklepac:)
 
 
Pawe³ Filipczak
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 19:50   

Haha, niezle dostales i tak. Ja sie pieprzylem 2 miesiace z rzeczoznawcami i dostalem 2000 (polowka). Az dziw mnie bierze, ze wartosc pojazdu przed wypadkiem to 1800zl... moja polowka w grudniu miala byc ponoc warta 2000zl (wg eurotax). Rzeczoznawca krecac nosem podniosl mi wartosc do 4000 (zenada - rzeczoznawcy to takie buce co maja tabelki, ksiazeczki i na tej podstawie licza wartosc auta. zueplnie nie biora pod uwage wartosci unikatowej elementow auta [no chyba, ze zarejestrowany jest na zoltych blachach]), dzieki temu dostalem 2000zl a nie 900 ;(.

A co do ubezpieczenia prawnego. To dobra rzecz, pod warunkiem, ze ma sie ubezpieczenie AC (to udokumentowanie wartosci pojazdu), a to zawrzec na trabanta jest dosc trudno. Bez AC nic nie pomoga.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,66 sekundy. Zapytañ do SQL: 12