Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[rejestracja] wpisanie wspolwlascicieli
Autor Wiadomość
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 23:56   

Prosze nie pisac bzdur!

Istnieje taka forma jak upowaznienie, ktore jak sama nazwa wskazuje daje prawo komus do reprezentowania innej osoby przy zalatwianiu formalnosci!
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-08, 00:02   

no wydaje mi sie ze chyba latwiej pojsc z ojcem do urzedu niz wyisywac peÂłnomocnictwa u notariuszy czy bog wie gdzie bo chyba swisek papieru od ocja ze sie zgadza nie wystarczy nie??
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-08, 00:13   

do tego nie potrzeba notariusza... wystarczy napisac - wazne zeby byly wszystkie odpowiednie dane osobowe obu!
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-08, 00:42   

i to bedzie wazne w uzedzie?? cos mi sie wierzyc nie chce za bardzo znam urzedasow za biurkiem..... cos im sie ubzdura i tak trzeba bedzie isc po 2 osobe ale skoro tak mozna to fajnie.. nie wiedzialem
 
 
Pawel "lyssy&
Gość
Wysłany: 2004-06-08, 07:52   

A co za ró¿nica kto jest na pierwszej stronie dowodu a kto dalej? imo dosc spora. zatrzymuja Cie paly to mowisz, ze biedny student jestes, ze zamochod ojca, pozyczyl Ci bo jedziesz sie uczyc i w ogole :-) czesto policjanci luzuja w takich sytuacjach.

Ja w dowodzie jestem z tylu jako wspolwlasciciel. wszedzie chodzilem sam z dowodem ojca. nawet zadnego upowaznienia nie mialem. a znizki mam teraz jego maksymalne (i moja tez juz zaczyna pracowac) :-)
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-08, 08:42   

Nie ma Âżadnego znaczenia jeÂśli chodzi o przepisy prawne - o tym tu mowa a nie o sposobach na unikniĂŞcie mandatu. WiĂŞc nei mieszaj ludziom w gÂłowach bzdury piszÂąc.

Taka ma³a uwaga - ubezpieczaj¹c pilnujecie, ¿eby wszsycy wspó³w³aœciciele byli na polisie wpisani. Jeœli nie zostanie wpisana na polisê któraœ osoba nie bêdzie ona zarejestrowana w bazie danych i póŸniej mo¿e wyjœÌ problem ze zni¿kami - bo auto by³o na kogoœ zarejestrowane, a w firmie ubezpieczeniowej tej osoby nie ma (bo nie by³o na polisie).
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-08, 10:05   

co do tego TRYGu o korym pisalem wczesniej mialem po czesci razje ale pomylilo mi si ecos, otorz jesli mamy zwyzki za wiek szkodowosc lub cokolwiek innego to piszemy ojca jako I osobe a siebie jako II osobe(na polisie) i tym sposobem nie mamy zwyzek zadnych tylko fuul znizki i takim oto sposobem ja mam 65% znizki a mam 20 lat i auto na siebie
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-08, 10:14   

jesli mamy zwyzki za wiek szkodowosc lub cokolwiek innego to piszemy ojca jako I osobe a siebie jako II osobe(na polisie) i tym sposobem nie mamy zwyzek zadnych tylko fuul znizki i takim oto sposobem ja mam 65% znizki a mam 20 lat i auto na siebie

Nie mieszaj prosze - to jest zbyt skomplkowany dla wielu z nas temat zeby macic!!

Zwyzki za druga osobe, np. za wiek tez sa brane wtedy pod uwage!!!
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-08, 13:54   

trabi23 - bzdury piszesz. JeÂśli tak masz zrobionÂą polisĂŞ to jest to pomyÂłka agenta.
I jeszcze coœ - nie ma 65% zni¿ki (zni¿ek siê nie sumuje)- jest 60% za bezszkodowoœÌ i 5% za jednorazow¹ wp³atê- a to jest ró¿nica.
I powtarzam po raz ostatni - nie ma znaczenia kto jest wpisany jako pierwszy a kto jako kolejny wspó³w³aœciciel. Zni¿ki stosuje siê tej osoby, która ma wy¿sze - ale zwy¿ki za wieku itp. te¿ siê uwzglêdnia. (i proszê mi nie pisaÌ ¿e nie prawda bo od kilku lat te polisy piszê wiêc chyba wiem jak to jest ze zni¿kami)
 
 
MaxXx
Gość
Wysłany: 2004-06-27, 19:41   

lekko OT. Czy zarejestruja mi silnik [w innym trabie bo z tego juz nic nie bedzie) ktorego dowod rej. (mojego ojca) jest zabrany przez policje i lezy w wydziale komunikacji?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13