Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[1.1] zapalil sie silnik, potrzebne kilka informacji
Autor Wiadomość
robak
Gość
Wysłany: 2004-06-01, 18:26   

zapewniam Cie ze jest powiedziane! tego jestem na 10000% pewien ;]
 
 
CaShu
Gość
Wysłany: 2004-06-01, 19:00   

Ja kiedys polozylem opalarke (tuz po uzywaniu) kolo szmaty nasaczonej benzyna ekstrakcyjna: skutkow nie trzeba opisywac :)
Zalezy gdzie byl wyciek, jezeli blisko przewodow to pewnie od nich sie zajaralo.

Pozdrawiam
Lukasz
 
 
robak
Gość
Wysłany: 2004-06-01, 23:43   

wiem dokladnie gdzie byl wyciek i skad poszla iskra. nie ma juz co gadac 'a moze to nie to', bo dokladna przyczyna jest juz znana! teraz pozostaje kwestia zbiorniczka rozprezajacego..
 
 
Sei
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 12:09   

Piotr S. - od gazu chciaÂłbym, Âżeby byÂł w Wawie po 1,56, jak np. w PuÂławach :P A bardziej powaÂżnie - jestem z deka zielony, wiĂŞc po prostu staram siĂŞ dowiedzieĂŚ co i jak. :-)
 
 
PaweÂł Filipczak
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 17:05   

Co tu przyblizac. Nie wolno i koniec. Sam mam jedna skrecana, bo sprezysta nie trzyma (pokombinowane mam troche).

Co do powodow tego nie jestem pewny czym to jest spowodowane (przeczytalem kiedys i sie nie zaglebialem), podejrzewam, ze skrecane nacinaja lekko przewod, pozatym gdy guma sie starzeje, powstaje luz i trzeba je dokrecac (w praktyce zadko), a sprezyste trzymaja i sie dociskaja samoistnie.

Popatrzcie pozatym na nowe samochody nietykane przez fachowcow - tylko sprezyste (w Trabancie zreszta tez tylko sprezyste wystepuja [fabrycznie]).
 
 
robak
Gość
Wysłany: 2004-06-04, 01:52   

paplo: slusznie gadasz. seryjnie wszystkie byly samozaciskowe. tyle ze nie mozna ich dostac, a przynajmniej we wrocku. objezdzilem znane mi sklepy i dupa. wszedzie tylko skrecane, no ale coz... to silnika czasem trzeba pozagladac i to dokladniej niz ja to robilem :]]]
 
 
PaweÂł Filipczak
Gość
Wysłany: 2004-06-04, 19:52   

Mozna kupic bez problemu. Pojedz do sklepu z czesciami do ciezarowek (star, avia, lublin itp sprzety). Tam dostaniesz porzadne przewody paliwowe (czarne, zbrojone - nie tandeta przezroczysta do pf125p) i opaski.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 7