Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[1,1] Migacz lewy a lewe ¶wiat³a pozycyjne
Autor Wiadomo¶æ
Paj±k
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 16:44   

Kochani

Co¶ siê sta³o ¿e siê zje....³o :) Otó¿ jak wiemy, zostawienie lewego migacza przy wy³±czonym silniku w³acza pozycyjne swiatelka po lewej stronie samochodu. I tak by³o. Po w³aczeniu stacyjki w³±cza³ siê migacz a pozycja gas³a.

A teraz na w³aczonej stacyjce w³acza mi siê i migacz, i pozycja. Gdzie szukaæ przyczyny?!?

Pomó¿cie...... (_)P :-)
 
 
Z³oty
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 20:51   

no wlasnie co z tym zrobic bo mam dokladnie to samo..
 
 
Borsuk
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 22:14   

hahaha :))) ciekawe :))) nie wiem !

ale jak sie juz dowiecie to dajcie znac , moze i mi sie kiedys takie cos przydazy
 
 
Jimmy_Rz
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 23:47   

w stacyjce!
problem polega na tym, ze po przekrêceniu kluczyka podawane jest napiêcie na prze³±cznik ¶wiate³ pozycyjnych w zespolonym prze³±czniku pod kierownic±. popatrzcie dobrze na to czy prawidlowo macie podpiêty przewód do stacyjki. je¶li nie to rozebraæ trzeba zespó³ styków pod stacyjk± i popatrzeæ co siê tam pokiæka³o.

in¿. Jimmy_Rz®
 
 
Galant
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 00:02   

Tak - Jimmy_Rz ma racje. Za to jest odpowiedzialna stacyjka ktora laczy odp styki w pozycji wylaczonej, widocznie nie rozlacza ich w innych pozycjach. Tak czy owak sprawdzcie kiedy macie napiecie na styku 30a stacyjki - powinno byc tylko w pozycji wylaczonej, jesli jest takze po przekreceniu to winna jest kostka.
 
 
Paj±k
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 01:28   

pojutrze ostatni egzamin sesji, a od soboty m³otek i ¶rubokrêt i czas do gara¿u;) dziêki! popróbujê. a jesli ktos ma jeszcze jakies pomysly lub mial taki problem to bêdê d¼wiêczny niczym dziurawy t³umik

:* ;)
 
 
Z³oty
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 18:24   

...no ja takze dziekuje, zobacze czy to to zrobilo cale zamieszanie...


pozDDRo 600-1
 
 
Paj±k
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-06, 19:33   

HA! ZROBI£EM!
Tak jak napisalem wyzej - nie mam pojecia jak to sie stalo, ze sie zepsu³o. Ale sugerujac sie tym co mówi³ Galant i Jimmy, wsadzilem glowe pod peda³y, znalaz³em na tyle stacyjki 6 pinów, ale kable byly podlaczone tylko do czterech. Znalaz³em ten odpowiedzialny za lewe postojowe (czyli na wylaczonej stacyjce i wlaczonym lewym migaczu odpinalem wszystkie, az nie zgasly) i... poprostu przepialem go na inny pin.

Nie wiem jak jest zrobiona elektryka stacyjki, ale dziala. Migacze dzialaja same, a pozycja swieci sie bez kluczyka w stacyjce.

Chociaz ciagle mnie intryguje jak to sie zepsulo, bo nikt tam wczesniej nie grzebal...

Dzieki za pomoc,Bez Odbioru! (w tym w±tku;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12