Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[601] stacyjka
Autor Wiadomość
Michal & Ela
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 23:15   

Witam, czy ktos orientuje sie moze od jakich autek pasuje stacyjka do 601? Czy np. Syrenka bylaby odpowiednia? pozdrawiam
 
 
JaJer
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 07:31   

Teoretycznie ka¿da stacyjka bêdzie pasowaÌ. Zadaniem stacyjki(nie wnikaj¹c w szczegó³y) jest: w³¹czenie zap³onu i podanie napiêcia na automat rozrusznika (po dalszym przekrêceniu kluczyka). Trzeba tylko odpowiednio pod³¹czyÌ istniej¹ce przewody.
Blokada kierownicy to juz osobny temat.

Pozdrawiam.
 
 
miedelnica
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 07:43   

polecam jednak oryginalnÂą, WÂŁAÂŚNIE ze wzglĂŞdu na blokadĂŞ kierownicy. Z tym bĂŞdzie najwiĂŞkszy problem. mam gdzieÂś dwie takie, niestety do kaÂżdej tylko 1 kluczyk (nie mam zapasowych).
 
 
MaxXx
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 18:47   

z tego co widzialem to ta syrenkowa jest przykrecana do deski rozdzielczej jak wlacznik swiatel np. ale nie wiem na pewno czy to od niej
 
 
mtrabant
Gość
Wysłany: 2004-06-14, 12:12   

stare trabanty tez mialy taka stacyjke w desce, mam nawet gdzies taka nowke sztuke. a jaki do nich byl smieszny kluczyk :). w aucie mam nieoryginalna stacyjke(chyba tez od syreny) bez blokady ale zamontowana pod kierownica( zmota poprzedniego wlasciciela, pewnie kiedys zgubil kluczyki bo otwor do blokady na kierownicy jest pokiereszowany). Taka stacyjke bez blokady mialy tez jelcze, stary, maszyny budowlane itp. Taka z blokada ciezko dobrac z innego auta bo kazdy producent kombinuje inaczej (w wartburgu tez jest inna)
 
 
.::.Natalii.::.MdM.::.
Gość
Wysłany: 2004-06-14, 16:02   

Polecam odpalanie na guzik. Mariusz z Bielska mial cos takiego.
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-14, 20:28   

Trabantowa stacyjka ma styk do swiatla postojowego, wiec chocby po to warto ja zalozyc...
 
 
Maciej 'Qbak' Darocha
Gość
Wysłany: 2004-06-14, 22:44   

PamiĂŞtam, jak w kryzysowym roku 1983 mĂłj tatuÂś byÂł zrozpaczony - stacyjka w Trabie siĂŞ zepsuÂła!!!!!

I pamiêtam radoœÌ, jak za³o¿y³ stacyjkê od Fiata (zdaje siê, ¿e starej 125-ki, bez blokady kierownicy). Pasowa³a idealnie - nawet gwint œruby mocuj¹cej!

Takie miÂłe wspomnienia z dzieciĂąstwa :-D
 
 
.::.MadaM.::.
Gość
Wysłany: 2004-06-14, 23:39   

o GzegorzuB jak sie wlacza to pozycyjne bo wydaje mi sie ze u mnie to chyba nie dziala.
Ponoc trzeba w lewo stacyjke przekreczyc i wyciagnac kluczyk....ale u mnie to chyba nie dizala?? jak to jest??
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Gość
Wysłany: 2004-06-14, 23:44   

zaleÂży od stacyjki...
w starych siĂŞ przekrĂŞca w lewo i wyjmuje ten Âśmiszny kluczyk a w nowych to po wyjĂŞciu kluczyka migacz lewy i dziaÂła!!
 
 
Mateusz "Szychol
Gość
Wysłany: 2004-06-15, 07:47   

Ja mam w instrukcji napisane ze jak w weresji bez blokady kierwonicy(601 standard) przekrecisz w po³o¿enie P to siê w³¹czy postojowe, a jak masz wersje z blokad¹ kierownicy(601 S i 601 S De Luxe) to musisz przekrecic w polozenie P wtewdy zablokuje sie kierownica i i w³¹czyc lewy migacz = w³¹czy sie postojowe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13