Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[601] wska¼nik paliwa
Autor Wiadomo¶æ
Eagle
Go¶æ
Wys³any: 2002-08-18, 11:38   

Czy wiecie czy siê da i jak pod³±czyæ wska¼nik paliwa do 601 - wersja bez wska¿nika?
Dziêki
 
 
Pawe³ Filipczak
Go¶æ
Wys³any: 2002-08-18, 12:26   

Da siê. Musisz zdobyæ czujnik paliwa (takie cos z plywakiem) i wskaznik od Wartburga 353. Nastêpnie nalezy otwornic± wyci±æ dziure w baku (obok wlewu) i przykrêcic tam czujnik, a nastêpnie podpi±æ go do wska¼nika.

[%sig%]
 
 
Prorok
Go¶æ
Wys³any: 2002-08-25, 21:09   

moze byæ od warczyburga ale ja na przyklad mam od skodzianki...
moim zdaniem jest ³adniejszy i lepiej wskazoje (nie podskakuje wskazowka na kazdym wyboju) ale fak ze trzeba sobie przerobiæ p³ywak od skody ba jest za krótki a takto identycznie sie montuje i wska¿nik ma takom samom srednice aha no i rezerwa jest:)

[%sig%]
 
 
Lukasz Ludziejewski
Go¶æ
Wys³any: 2002-08-26, 02:02   

hmm... a byly jakies 601'ki z seryjnie montowanym wskaznikiem???

[%sig%]
 
 
Jêdrek
Go¶æ
Wys³any: 2003-04-29, 18:41   

a w delux'ach nie bylo wskaznika??

[%sig%]
 
 
Jakubek
Go¶æ
Wys³any: 2003-04-29, 22:25   

Mo¿e by³, mo¿e nie by³o. W de Luxe by³a tylko diodka rezerwy przy ekonomizerze. Mój Trabi to zwyk³y 601S i niestety nie posiada ¿adnego oprzyrz±dowania, które mia³o by pomagaæ w mierzeniu ilo¶ci paliwa w zbiorniku. Dlatego te¿ zakupi³em p³ywak od skodzianki i wska¼nik od tego¿ samego auta i chce zamontowaæ, ale problem tkwi w po³±czeniach. ¿aden ze styków, nie ma ¿adnego oznaczenia i st±d moje pytanie.

[%sig%]
 
 
Galant
Go¶æ
Wys³any: 2003-04-29, 23:29   

Oto co znalazlem: http://trabi.winet.cz/clanek.php?Idf=8 niestety po czesku ale rys s±
 
 
Jakubek
Go¶æ
Wys³any: 2003-04-30, 09:56   

Wielkie dziêki! Stronka jest super! A przy okazji cz³owiek siê troszkê jêzyka nauczy...
Pozdrower

[%sig%]
 
 
Jakubek
Go¶æ
Wys³any: 2003-05-03, 15:26   

No i znowusz mam problemik. Juz wszystko jest prawie super tylko muszê przed³u¿yæ ten drucik od p³ywaka i tu moje pytanie - czy mo¿na przed³uzyæ go cyn±? Mam taki kawa³ek cyny, jest gruba i sztywna tylko boje sie ¿e jak siê zrobi ciep³o to wygnie siê i bêdzie ki³a. To tylko takie pytanko teoretyczne, bo chyba i tak poszukam jakiego¶ normalnego stalowego drutu. a na ³±czniki tych drutów wymy¶liem te patenty co s± w kostkach elektrycznych. Nie¼le co? Heh ma siê ten ³eb...

Pozdrawiam! Jakubek

[%sig%]
 
 
Jakubek
Go¶æ
Wys³any: 2003-05-05, 11:39   

Ju¿ wymysli³em! Przed³u¿ê ten drucik po prostu szprych± od roweru! Muszê tylko jako¶ sensownie go w ¶rodku uci±æ! Kurna!!! Ale fajowo! Bêdê mia³ wska¼nik paliwka w ¶rodku, tylko przedtem chcê troszkê deske przerobiæ ¿eby miec wiêcej miejsca na inne pierdó³ki. Chcê jeszcze dorobic sobie obrotomierz, wska¼nik temperatury silnika i zegarek. Troszkê to potrwa bo funduszy ci±gle brak i dziewczyna buntuje siê, ¿e do kina nie chodzimy, ale dam radê!!! Pozdrawiam! Jakubek

[%sig%]
 
 
toudy
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-14, 12:46   

oczywiscie ze byly orginalne wskazniki paliwa, sam tak owy posiadam :)
 
 
Goofy
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-12, 16:26   

Ze tak zapytam; o ile trzeba przed³u¿yæ ten drucik? Czy patent z ³±cznikami sprawdza sie?
 
 
Bart
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-15, 22:46   

a jak juz mowicie o tym ekonomizerze to ja sie spytam bo mam ten z 4+3 diodami, lampka rezerwy i jeszcze jedna bia³a dioda <<== jeszcze nigdy mi sie nie zapali³a... co to jest ??
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-16, 02:58   

Bia³a - nigdy siê nie za¶wieci! Jest to element mierz±cy natê¿enie o¶wietlenia w samochodzie. Jak jest jasno to diody jasniej swiec±, a jak ciemnno to s³abiej.
Pozdrawiam.
 
 
Bart
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-16, 08:09   

Wooow! Ale te traby sa naszpikowane elektronika :)) Dzieki za odpowiedz
PoZdRaWiAm
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13