Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[1,1] Linka predkosciomierza
Autor Wiadomo¶æ
Paj±k
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-13, 15:26   

Kochani!

W "szukaj" sa tylko dwa w±tki na ten temat, ale niestety mi nie pomog³y...

Sprawa jest prosta. Odpad³a/odczepi³a siê mi linka od prêdko¶ciomierza pod mask± - otwieram i luzem wyci±gam koniec linki, która konczy sie oslonka, jeszcze troche linki wystaje.

Pytanie proste - skad to wylecia³o? Jak to naprawiæ?

Pytanie zapewne laickie, ale mo¿e pomo¿ecie;)
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-13, 19:03   

Trzeba wkrecic!

... w "zaglebieniu" skrzyni biegow, od strony szyby auta, jest tam ciezki dostep, ale trzeba sobie radzic.

A z laickimi pytaniami to warto sie do kogos np. na GG odezwac ;))
 
 
Paj±k
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-15, 18:02   

dobra, znalazlem to ustrojstwo.....

kolejna rzecz: wsadzam sobie ten obrzezany kawalek wê¿yka(no, ta linka do prêdko¶ciomierza) w otwor gdzie powinien sie znajdowac - taka rurka wystajaca ze skrzyni biegów. wchodzi tak ze 4cm,bo potem o brzeg rurki opiera mi sie oslonka wê¿yka... i... ju¿. Dzia³a. Przy czym oczywi¶cie jak z³apiê to dwoma palcami i wyciagne, to wychodzi bez problemu. Wolalbym miec to zrobione porz±dnie.

otó¿ ta rurka w ktora wklada sie wezyka konczy sie nakretka - byczo du¿a, bo rozmiar chyba 22 bo klucz 21 nie pasowal (musialem Traba na kana³ wzi±c by tam sie z kluczem dostaæ :O ). zeby to_co¶_w_¶rodku "z³apa³o" wê¿yka, ja powinienem nakrêdke odkêciæ, wsadziæ i dokrêciæ? czy jak to siê robi?

Jasne, móg³bym to robiæ metod± prób i b³êdów, ale w ten sposob balbym sie czy co¶ zepsuje czy rozszczelnie,dlatego pytam pierw...

z góry dzieki za pomoc!;)
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-15, 18:57   

EEE! po kolei: to co jest na klucz to jest przykrêcone do obudowy skrzyni biegów.
Pancerz linki szybko¶ciomierza jest zakoñczony obustronnie nakrêtkami z wielowypustem. Jedna przykrêcana jest do licznika, a druga w³a¶nie do skrzyni.
Z Twojego opisu wynika ¿e jakim¶ cudem jedna nakrêtka siê "rozsypa³a", ale mogê siê myliæ.

Zobacz jak wygl±da zakoñczenie linki przy liczniku - identycznie powinno wygl±daæ z drugiej strony.

Pozdrawiam.
 
 
Paj±k
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-22, 12:47   

dobra, czajê:)

teraz kolejne pytanie - czy linka predkosciomierza do 601 i 1,1 jest taka sama? w Motirexie kosztuje dokladnie tyle samo (13 z groszami) a kumpel zaproponowa³ ¿e odpali mi linke do 601 jesli sie dowiem ze pasuje...
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-22, 15:44   

Rozni sie dlugoscia
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 12