Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[601] kolpaki
Autor Wiadomość
eddie
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 11:02   

witam
czy wie moze ktos gdzie moge dostac kolpaki chromowane do 601 ale nie takie wielkie jak w nysie ino takie jak plastikowe nakladki, tj na szpilki i na piaste. ile moze to to kosztowac. jezeli takich nie ma to gdzie szukac tych duzych i ile mozna dac za nie?
przeprszam GB ze to na forum ale pilna sprawa..
pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.
eddie
 
 
morti
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 13:35   

sorki ze nie w temacie ale tu sie szezy jakas paranoja.....od kiedy nasz szanowny GB objol panowanie na forum kazdy boi sie pisac . pan GB robi w "pozadek" na forum tylko ze ten pozadek bardziej jak cenzura wyglada sorki ale ja z forum nie odejde tak jak juz wielu zrobilo ...heh powod ich odejscia nasz szanowny kolega G i jego zachowanie taka propozycja... moza szanowny pan troszke wyluzuje a bedzie milej na zasranym swiecie pozDDRo

[Chyba dobrze ze wykasowalem pare tematow o tresci ktora moglaby byc dowodem rzeczowym dla organow scigania. Nie pisz prosze bredni o moim panowaniu, a cenzura w Twoim rozumieniu spotyka i to rzadko tylko i wylacznie ludzi ktorzy pisza bzdury, to nie wynika z tego ze kogos nie lubie, czy brzydko wyglada, jesli ktos tak mysli to nie ma w glowie zbyt wiele.
Nie pisz tez glupot ze o odchodzeniu z forum z mojego powodu, smutne jest ze z forum zrezygnowalo mnostwo ludzi w czasie kiedy Paplo nie mial czasu na moderownie i zaczal sie robic burdel w tematach i wszedzie mozna bylo sie natknac na bzdury, glupote, prostactwo i chamstwo.
Moj swiat nie jest zasrany, jesli masz taki - przykro mi.
Jesli ktos nie potrafi napisac e-maila do mnie i porozmawiac o tym co go denerwuje to tez jest przykre. Ja wiem - o wiele latwiej ogolnie wysmarowac pare spostrzezen, trudniej Wam napisac o konkretach.
Zapraszam do wspolnego dbania o wizerunek forum, a nie do pisania bzdur. - GB]
 
 
Przemek
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 14:40   

Plastikowe kapsle na nakrĂŞtki sÂą do dostania u mnie w mieÂście w zwykÂłym sklepie moto jako komplet 10 sztuk po 15PLN, tak Âże sprawdÂź moÂże sklepy u siebie.
Pozddr
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 16:33   

moze niebawem padnie temat "tyrania kolegi GB" ciekawe czy mi tez kiedys sie oberwie...tylko za co .

Eddie moze kup sprej ala nikiel sa takie i calkiem niezle wygladaja to plastikowe kapselki na nakretki bys prysnol. pozdro.

[Nobel - dopiero co w innym temacie proponowales bak za 10zl - mogles go zaoferowac za darmo! Oczywiscie to skasowalem. Latwo pisac bzdury o tyranii, duzo ciezej zadbac o pisanie w temacie i zgodnie z zasadami... - GB]
 
 
eddie
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 18:36   

witam ponownie
panowie.. spokojnie.. jezeli pan G jest faktycznie NAJ (wszelkie dziedziny zycia) to powinien sam sie domyslic ze przegina. moze to ze sie jeszcze nie odezwal swiadczy o tym ze wyloozowal .. ;]
a co do tematu..
nie chodzi mi tu jak uzyskac takowe kolapki.. tzn imitacje ;] .. ino posiadam dwa duze takie jak talez. i posiadam prawie caly kmpl tych malych tyle ze bez 3 czy 4 kapsli na nakretki. jezeli ktos posiada jeszczcze dwa duze a poszukuje malych lub posiada male a poszukuje duzych moze sie dogadamy jakos.

pozdrowienia
eddie

[eddie - nie jestem dla Ciebie zadnym panem G, nie jestem osoba anonimowa ani na forum, ani w Klubie i nie zycze sobie takie uczniackiego stylu! Przeginac zaczynasz Ty, bo nie pierwszy raz z premedytacja lamiesz przyjete na naszym forum zasady. A to ze nalezy wyluzowac bo tak jest dzis w modzie mnie nie interesuje. Pisanie o mnie ze niby jestem "NAJ" we wszystkich dziedzinach zycia tez jest glupota - GB]
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 20:04   

Kolpakow, ani chromowanych nakladek nie dostaniesz normalnie w handlu, trzeba szukac po "dziadkach" itp.

Ostatnio w Krakowie w takiej budzie byly za "grosze" - zarowno chromowane nakladki na nakretki, jak tez te centralne.

Kolpaki chromowane mozna kupic roznie dobrze za 10zl/szt jak tez 40zl/szt

----
Jesli ktos ma pretensje do mnie prosze na priv (byle kulturalnie, chamskich odzywek nie bede czytal)

- jesli komus zalezy - moze przejac ode mnie moderowanie, zobaczy jak to przyjemnie ;)

Przestancie sie rozczulac nad soba, tylko w tematach, z ktorych ktos moze miec pozytek nie piszcie bzdur - do tego sa luzne watki, nie piszcie bez zastanowienia o przebijaniu numerow, o "legalizacjach" itp. No i oczywiscie na "odstapie za 50zl" i podobne ogloszenia tu tez nie ma miejsca!!!

Pozdrawiam
 
 
eddie
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 20:53   

dzieki za info..
widzisz grzesiu, ale jakos nikt inny sie nei czepia. a na pisanie listow do Ciebie to chyba jeszcze nie czas. trzymaj sie CIEPLO.
co do tematu: dzieki wielkie za info wszelkie.
pozdrawiam
eddie
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 23:26   

Ja wiem - o wiele latwiej ogolnie wysmarowac pare spostrzezen, trudniej Wam napisac o konkretach.


nie obraz sie ale smiechu warte wiesz moze gdybym byl 1 osoba to bym zrozumial ale nie jestem sam


i zapewne usuniesz tego posta ale mnie to ......
 
 
WojtuÂś D
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 23:34   

tak czytam, czytam, i zauwazylem ze w wiekszosci postow widac: temat - rozwiniecie tematu - uwagi od admina (GB) - jazda jazda jazda na temat nie zwiazany z tytulem wÂątku, tylko walka - admin kontra forumowicze.

A moze lepiej zalozyc wÂątek " FORUM DO ADMINA, ADMIN DO FORUM"? jeden wÂątek moze rozwiazalby problem jakim jest schodzenie z tematu na rzecz wymiany uwag z administratorem.
 
 
robak
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 23:37   

ja moze nie w temacie kolpakow, ale tutaj akurat w OBRONIE GrzeskaB. od czasow objecia przez niego funkcji moderatora forum, jakos nie zauwazylem zeby byl tutaj za pzreproszeniem burdel, wyzwiska i takie tam. sumiennie siedzi i pilnuje tego co trzeba. jak na razie nie bylo posta korego napisalem i ktorego skasowal - wystarczy trzymac sie regulaminu forum i innych zasad dobrego smaku, ktorych nie trzeba pisac w regulaminie. czym jest czlowiek, ktoremu trzeba zakazac zabijania, zeby wiedzial ze zabijanie jest zle? jak napisalem temat zle - poprawil - slusznie! to ja dalem ciala, a on dopilnowal tego, ze temat jest odpowiednio oznaczony (ze OT) i wszyscy wiedza o co biega, ze temat nie za bardzo trabantowy. jak mialem watpliwosci, to na gg napisalem. odpowiedz byla zawsze i to w dosc niedlugim czasie. poza tym, jakos nie widze nic co by przypominalo tyranie, albo cenzure. sam od lat jestem administatorem kilku list dyskusyjnych i kilku for. robie dokladnie tak samo jak grzesiek, czasem nawet dzialam ostrzej, bo jak delikwent za mocno fika pomimo zwracania uwag, to wylatuje z forum i do tego dostaje kilka innych blokad na ip, maila i takie tam. sa to extremalne przypadki, ale tutaj zamiast wspolnego gadania, pare osob ma ochote zrobic sobie chlewik. sory! ja wole lad, a nie 5 postow na jeden temat, bluzgi i wyzwiska, czy informacje ze ktos cos sprzeda. moim zdaniem GB jest jedna z tych osob, ktore _powinny_ obejmowac to stanowisko. jak kiedys ktos mnie zapyta kto powinien byc modem tegoz forum, powiem bez wahania: GB


ps. grzesiek! Twoje zdrowko. pssst... "(ze) PELNE", cena 1.39pln z butelka hehe :D
 
 
robak
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 23:48   

mialo byc "JASNE (ze) PELNE" :))
 
 
Kuzyn
Gość
Wysłany: 2004-06-26, 06:10   

DziaÂłania GB sÂą jak najbardziej sÂłuszne. Gdybym to ja byÂł moderatorem to nie byÂło by miejsca na ciÂągÂłe upominanie osĂłb ÂłamiÂących regulamin bo dostawaÂłyby bany itp.
Odk¹d GB moderuje to forum to zacz¹³em znowu je czytaÌ. Wczeœniej nie da³o siê czytaÌ tamtych bzdur.
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-06-26, 08:25   

i w ten sposob temat kolpaki sie rozwija ....bardzo ciekawe . i mojej wypowiedzi tez tu nie powinno byc,tak jak wczesniejszych nie na temat.
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-06-26, 08:52   

SiEmKa
Sam jestem adminem serwera do gier ;o), moderatorem forum (innego oczywiscie) i wiem ze znajdzie sie grupa osob bez dodatkowych uprawnien ktorazawsze narzeka!!
Moderatorzy i admini sa traktowani jak wrogowie bo to oni daja kicki, bany, zmieniaja, kasuja posty ograniczajac tym samym wolnosc wypowiedzi.
Czesto "niezadowoleni" uzytkownicy nawoluja do odwolania z funkcji "uprzywilejowanego wolontariusza"...ale nie nalezy sie tym przejmowac :-P
Na FORUM jest HELP/FAQ lub inaczej ZBIÓR ZASAD ktore nalezy przestrzegac...jestem ciekaw ile osob przeczyta³o ta lekture
Dodam ze jest funkcja SZUKAJ (radze zaznaczyc: "wszystkie" a nie ostatnie "30 dni") i dopisywac sie do istniejacych juz tematĂłw !!!
PoZdRaWiAm
PS ja mam koÂłpaki aluminiowe mocowane jedna sruba na srodku, takie co paluchy sobie tne jak chce napompowac koÂła (to chyba te od nysy)...
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-26, 08:56   

tak czytam, czytam, i zauwazylem ze w wiekszosci postow widac: temat - rozwiniecie tematu - uwagi od admina (GB) - jazda jazda jazda na temat nie zwiazany z tytulem wÂątku, tylko walka - admin kontra forumowicze.

Przykre jest to ze postrzegasz to jako walke - ja staram sie podejsc do tego jako do dyskusji, a nie musiec denerwowac sie ze to jest walka ;))

A moze lepiej zalozyc wÂątek " FORUM DO ADMINA, ADMIN DO FORUM"? jeden wÂątek moze rozwiazalby problem jakim jest schodzenie z tematu na rzecz wymiany uwag z administratorem.

Ja nie traktuje innych uczestnikow forum jako anonimowego bozego ludu, jesli czyjas wiadomosc zostanie przeze mnie skasowana to nie jest to temat dla tysiaca pozostalych forumowiczow. Jesli ktos ma pytania - prosze pisac na e-mail, GG.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,7 sekundy. Zapytań do SQL: 13