Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[601]Przerdzewialy tlumik przedni..
Autor Wiadomość
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-06, 17:24   

Tak jak w temacie.. strasznie przerdzewialy tak ze rura wychodzi z niego prawie luzem i oczywiscie spaliny tez troche bokami leca.. a najgorsze jest to ze przez wentylacje dostaja sie do wnetrza samochodu.. dowiedzialem sie ze mozna jakis tlumik przerobic tak by pasowal na przedni do trabanta bo fabrycznego nie da sie zdobyc.. jesli ktos ma uzywany tlumik przedni w stanie takim no powiedzmy od sredniego do dobrego albo wie jak przerobic inny tlumik by pasowal prosze o odp...
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-07-06, 19:10   

hmm... po prawej stronie u gory, na stronie g³ównej forum, sa trzy male ikonki... ta posrodku powinna byz zawsze uzywana jako pierwsza, chodzi o "szukaj na/z/w/pod/nad forum" has³a: t³umik, tlumik, nagrzewnica, wydech, spaliny... na pewno coœ sie znajdzie o ile zaznaczysz "szukaj wszystkie" a nie "ostatnie 30"...
Pozdrawiam
PS oryginaly niemieckie mozna kupic
podrobki polskie tez...
wiecej informacji w juz istniejacych postach!!!
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-07-06, 19:40   

Na gielde!
Na szrot!
Do sklepu!

To sa dobre rozwiazania... ciezko Trabantem jezdzic poprzez internet ;)
 
 
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-06, 20:43   

no tak ja szukalem w ostatnich 30 dniach.. sorki jestem newbie
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-07-06, 20:55   

Instrukcja obslugi:

1. Mozna umiescic ogloszenie na giledzie w dziale "kupie-czesci", na forum wyszukiwanie dziala nie tylko w przedziale ostatnich 30 dni, ale nawet we wszystkich wypowiedziach.

2. Pojezdzic po zlomach i sprobowac znalezc jakiegos Trabanta i wykrecic, moze bedzie dobry.

3. Zadzwonic/pojechac do sklepu i dowiedziec sie ile kosztuje.
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-07-06, 21:03   

ad 2. wizualnie bedzie ok! zobaczymy w zimie jak bedzie trzeba ogrzewanie wlaczyc ;))))
ad 3. ok 120 zÂł polska podrobka
 
 
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-06, 21:07   

w moim niescie wszedzie mi mowili ze cytuje "oj panie to juz nie do zdobycia" no to trzeba bedzie pojezdzic i poszukac po jakims wiekrzym miescie heh
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-07-07, 09:16   

Na szrotach to mozna sie wkopac w jakies pruchno, moze ladnie wygladac a wewnatrz byc przepalony i wtedy spaliny w aucie zagoszcza.
ja mam takowy . a ze silnik zmienilem to mi zalega przedni tlumik. jak bys chcial fillu to daj znac.
i to nie jest ogloszenie.
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-07-07, 09:57   

jak bedziesz na stancji w orÂłowie...===idz==do===>>>>>>>
SKLEPU
ul. Aleja ZwyciĂŞstwa 175
tel. (058) 6222383
(na terenie salonu Citroena)
ja tam kupiÂłem swĂłj...
i to teÂż nie jest ogÂłoszenie, to jest porada ;o))))
 
 
CaMeL
Gość
Wysłany: 2004-07-07, 10:37   

Filuu a z jakiego miasta jestes? Bo osobiscie mam chyba taki tlumik, a po za tym w okolicy tzn. tutaj w Zielonej Gorze i we Wroclawiu sa sklepy konkretnie Trabanta i tam na pewno cos takiego jak nie maja to moga sciagnac.
 
 
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-07, 11:10   

jestem ze sztumu(dom) a przebywam czesto w gdyni(stancja)heh Nobel to wtedy mozemy sie jakos ugadac.. za ile bys go mi mogl sprzedac? a co do sklepu na tereniec citroena - nie mieli aktualnie..

[_ostrzezenie!_: ze ktos cos ma, albo nie ma i za ile to prosze na e-mail albo gg, albo gluchy telefon i inne, a nie na forum! - GB]
 
 
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-07, 13:20   

ups prosze mi wybaczyc.. ale i tak do razu dodalem Nobla na gg i tam do niego napisalem co i jak(zorientowalem sie ale za pozno ze na forum lepiej nie...)
 
 
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-08, 19:42   

no tlumik zakupiony (pozdr. Nobel) teraz wymiana (jakos w przyszlym tygodniu chyba) i bedzie lux
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13