Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie fotele?
Autor Wiadomość
adam cygan
Gość
Wysłany: 2002-07-11, 00:34   

mam pytanko! jakie najlepiej zaÂłoÂżyĂŚ fotele (bez zbĂŞdnych przerĂłbek) do trabiego?? od czego najlepiej pasujÂą??
 
 
PaweÂł Filipczak
Gość
Wysłany: 2002-07-11, 12:36   

Ponoc bez przerobek pasuja fotele od Cinquecento.

[%sig%]
 
 
Topik
Gość
Wysłany: 2002-07-11, 13:27   

Witam !

Ja u siebie mam od hondy civic 5drzwiowej.Jest troche zabawy ale warto bo efekt koncowy 5 z +!. Ja wycinaÂłem stare szyny i wspawywaÂłem nowe mocowania do foteli. Polecam!

Pozdrawiam >robek< Trabi "Blue Rocket" 1972-86r.
 
 
MichaÂł Olejniczak
Gość
Wysłany: 2002-07-11, 15:46   

pare dni temu wsadziÂłem fotele od CC, prawie wogĂłle nie trzeba nic robiĂŚ. Wystarczy odkrĂŞciĂŚ stare szyny, a w nowych po przykrĂŞceniu Âśrub z przodu lekko rozwierciĂŚ najmniejsze dziury jakie tam widaĂŚ (podÂłuÂżne pomiĂŞdzy dwiema okrÂągÂłymi). Potem wystarczy podÂłoÂżyĂŚ podkÂładkĂŞ miĂŞdzy szynĂŞ a mocowanie w podÂłodze (tak jakjest pod ostatniÂą fabrycznÂą dziurÂą na szynie) i na wszystkich patrzysz z gĂłry ;-) ))
PS jeÂśli jesteÂś bardzo wysoki moÂżesz chaczyĂŚ o sufit (ja mam okoÂło 185cm i mieszczĂŞ siĂŞ spokojnie)
 
 
MichaÂł Olejniczak
Gość
Wysłany: 2002-07-11, 15:53   

Jesze jedno: wystarczy rozwierciÌ dziurki z ty³y, szerokoœÌ szyn i wielkoœÌ otworów przednich pasuje idealnie
Ja przez jakieÂś trzy dni jeÂżdziÂłem na fotelach przykrĂŞconych na ukos (jedna Âśruba z tyÂłu z prawej strony, druga z przodu z lewej) i teÂż fotel byÂł stabilny ;-)
 
 
lichu
Gość
Wysłany: 2002-07-18, 01:09   

proponuje fotele od Opla Kadetta Âłezki. Tani koszt, bo okoÂło 100 zeta za 2 fotele i mozna trafic dobre kubÂły z niezÂłym trzymaniem bocznym. Najlepiej zastosowac fotele z wersji 3 dzwiowej, bo maja skÂładane oparcia, chodziaz normalnie tez mozna zaÂłozyc tylko trzeba wymyslic wÂłasny patent na skÂładanie ich. A instalacja szyn jest bardzo prosta.
 
 
mad
Gość
Wysłany: 2002-07-18, 09:41   

wczoraj zalozylem siedzenia do cc. Jest lepiej niz na orginalnych trabantowskich :) wszystko pasuje idealnie wystarczy tylko porozwiercac dziurki, no i jak jestes wysoki to w fotely kierowcy spiluj ograniczniki od przesuwania na szynach, fotel nie wyleci a bedzie sie dalej przesuwal.
Pozdrawiam
 
 
PanAdol
Gość
Wysłany: 2002-07-29, 13:04   

Witam
Idealnie pasuja z bmki-3ki.Mam u siebie- razem z szynami bardzo ladnie wchodza -delikatnie trza tylko otwor rozwiercic. Polecam bardzo. Konfort jazdy zwiekszony 3-krotnie.
Pozdrawiam
Adam
Trabi, Nx650 Domi
http://www.bxsoft.com.pl/kapseltrabi.jpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14