Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Amorki
Autor Wiadomo¶æ
mad
Go¶æ
Wys³any: 2002-06-13, 23:30   

Jak jest z tym utwardzaniem amorkow w polo ??
 
 
mad
Go¶æ
Wys³any: 2002-06-13, 23:32   

Jak jest z utwardzaniem amorkow w polo? Gdzie to mozna zrobic i jakiej cenie ?? I jak z trwaloscia takiego rozwiazania??
 
 
Czes³aw Gewara
Go¶æ
Wys³any: 2002-06-18, 20:08   

Ludzie! Zamiast utwardzaæ amortyzatory do polówki, za³ó¿cie oryginalne od (nieco jak wiadomo ciê¿szego) Fiata Uno - pasuj±...prawie jak ula³ (drobna przeróbka). Mój kolega z 1.1 polo je¼dzi ju¿ na takich od 2-ch miesiêcy i wszystko OK. Oprócz tego skrócone sprê¿yny o 1,5 zwoju.

[%sig%]
 
 
Czes³aw Gewara
Go¶æ
Wys³any: 2002-06-21, 15:36   

Ty³ te¿ od Uno, z tego co wiem. Spisuje siê ¶wietnie, zwa¿aj±c na to ¿e ten trabant je¼dzi do 190 km/h.

[%sig%]
 
 
kuba
Go¶æ
Wys³any: 2002-06-25, 08:38   

Jutro, mocujê na ty³, przody z Poloneza trucka- od orygina³ów trzeba obci±æ dó³ ( do wysoko¶ci pier¶cienia, który podtrzymuje ko³nierz sprê¿yny) z poloneza ucinamy silentblock spawamy razem i....zobaczymy jak to bêdzie gra³o....Niestety ( a pyta³em we wszystkich renomowanych firmach amortyzatorowych gdzie mam kontakty) bez przeróbek nic nie da siê dopasowaæ. Koszt przeróbki poloneza na trampola w Warszawie to 60 z³oty za sztukê + koszt amortyzatora- u mnie za krosno trzeba zap³aæiæ 75 z³oty netto ale my¶lê, ¿e bywaj± taniej. Jakby kto potrzebowa³ to s³u¿e ( kuba_god@yahoo.com ) adresem Warsztatu, który podejmie siê przeróbki ( stara dobra firma)
 
 
Piotrek
Go¶æ
Wys³any: 2002-07-06, 22:54   

A moj tak jakos muli... ledwie 130 :(
 
 
psik
Go¶æ
Wys³any: 2002-07-12, 00:23   

ja moim lecialem 160 na silniku 1.1 a teraz mam 1.3 ale docieram
 
 
Maksimus
Go¶æ
Wys³any: 2002-07-18, 19:56   

Chcia³bym wiedzieæ kto to? my¶la³em ¿e bêdê pierwszy jeczsze tylko lakier na budzie my¶lê ¿e przekroczê 200km/h! Jestem pewien
 
 
jarek bartkowski
Go¶æ
Wys³any: 2002-07-19, 17:57   

co do amorkow co zrobic jak sie z nich leje olej czy mozna wymienic uszczelniacze jak tak to na jakie bo olej to sam wymienia³em i wiem ze sie rozbieraja
a z mojego max 140 i nic wiecej
pozdrawiam
 
 
bigolus
Go¶æ
Wys³any: 2002-07-20, 19:43   

jwzeli chodzi o predkosc to eksperymentowalem troche z gazem (bo beny to moje auto nie widzialo dawno - i chyba kiedys sie na mnie za to zemsci)i jak sie rozkreci to wskazówke mialem tam gdzie chyba powinno byc 165km i auto mialem wrazenie ze by jeszcze szlo, ale moglo to bys mylne wrazenie spowodowane zapewne przekroczeniem w mojej krwi poziomu adrenaliny kilkakrotnie) i musialem spasowac bo sie zakretasy zaczely ...zapytacie gdzie.. trasa PAWICZ-KROBIA 22 km prostej z lekkimi lukami... zapytacie a co z innymi samochodami... nie bylo bo to byla pierwsza w nocy i pustki na drogach... dodam ze moglem miec malutki wiaterek w plecy ale tego nie jestem pewien, mam oponki 175/50xr13 .. i teraz najlepsze ze spalil mi wtedy LPG okolo 14,5 litra na sto, wiec mysle ze to nniezbyt duzy koszt zeby sobie poszalec... mam traba 1,1 kombi ..Pozdrawiam
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12