Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
zwierzatko pod maska ;)
Autor Wiadomość
mad
Gość
Wysłany: 2002-09-26, 19:12   

Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy otwierajac maske w mojej rakiecie zobaczylem, ze oprocz 39 konikow hasa tam jeszcze jedno zwierzatko - a mianowicie mysz !!! Zastanawiam sie jak mam ja wygonic - czy mam tam wpuscic kota ??? A moze ostra hamowanie pomoze ??? ;-) Pozdrowionka
 
 
Daniel Filipczak
Gość
Wysłany: 2002-09-26, 20:04   

najlepiej wywabic ja za pomoca mocno smierdzacego rokpola (pisownia fonetyczna) :) jest to oczywiscie ser po ktorym najwiekszy mysz z paczki chipa i dejla dostawal zawrotow glowy i lecial na oslep.

tak tez bedzie z twoja mysza :)

Milego polowania.

[%sig%]
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2002-09-26, 23:09   

Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy otwierajac maske w mojej rakiecie zobaczylem, ze oprocz 39 konikow hasa tam jeszcze jedno zwierzatko - a mianowicie mysz !!!


Uwazaj zeby Ci Traba nie zezarla !!!

[%sig%]
 
 
Skazoo
Gość
Wysłany: 2002-09-26, 23:39   

Dobrze Âże to nie koza bo jush by byÂło po trabie :)

[%sig%]
 
 
MichaÂł Olejniczak
Gość
Wysłany: 2002-09-27, 12:33   

To dobrze Âże tylko mysz.

W takich sytuacjach przypomina siĂŞ mi taka historia:

By³o to za czasów kiedy mój tata s³u¿y³ w armii jako dowódca plutonu zaopatrzenia. Zbli¿a³ sie przegl¹d (mia³ przyjechaÌ jakiœ genera³ czy ktoœ), wszyscy mieli przygotowaÌ Stary jakimi sie "opiekowali" ³¹cznie z wymyciem silnika. Na godzine przed przegl¹dem Ojciec zarz¹dzi³ próbê - wszyscy na komêdê mieli odpaliÌ wyczyszczone maszyny. I kiedy pad³a komenda, z jednego ze Starów by³o s³ychaÌ przera¿liwy "mia³k" i polecia³a kupa sierœci nie wspominaj¹c o zapaskudzeniu silnika. Otó¿ kiedy maszyny sta³y z ciep³ymi silnikami do jednej z nich wszed³ kot i po³o¿u³ sie na silniku w ten sposób ¿e ³eb mia³ na wiatraku ............

Tak wiĂŞc ciesz siĂŞ Âże to tylko mysz i Âże nie wlazÂła do tego wiatraka co "chÂłodzi" silnik ;-)

[%sig%]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12