Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
01-05.06.2011 - 17.Internationales Trabi-Treffen Hansestadt
Autor Wiadomo¶æ
Chany
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-14, 21:21   

Takie kary to ja lubie;)
 
 
emi
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-14, 22:16   

CHoczewo jest spoko! zacny zlot.
ostatnio by³ czadowy rajd i ma³a powód¼ :)
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-27, 19:04   


 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-28, 17:24   

Kuchar.. tam nie trza by³o robiæ przedp³aty jak my z zagranicy ?
 
 
Piotr Kucharski (kuchar)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-25, 08:59   

Wys³a³em mail do organizatorów z zapytaniem o mo¿liwo¶æ rezerwacji placu dla polskich uczestników zlotu. Brak czasu sprawi³, ¿e przegapi³em info o up³ywaj±cym 01.05.2011 terminie rezerwacji, ale liczê, ¿e w ramach przyja¼ni uda siê plac za³atwiæ. Zosta³ nam nadchodz±cy tydzieñ, wiêc konieczne s± szybkie i wi±¿±ce deklaracje ze strony ewentualnych uczestników. Je¿eli organizator sobie tego za¿yczy, mo¿e zaistnieæ konieczno¶æ b³yskawicznego transferu zap³aty za zlot.
Op³aty:
6.01 EUR za osobê/dzieñ,
5 EUR dziennie za samochód inny ni¿ wyprodukowany w bloku wschodnim.
Dzieci do lat 14-tu bezp³atnie.
Wszystkie op³aty liczone s± do niedzieli 01.06.2011 w³±cznie, wiêc nieistotne jest, ¿e kto¶ chce wyjechaæ do domu np. w sobotê.
Proszê o szybk± informacjê mówi±c± ile osób, ile aut, bo jest to wiadomo¶æ istotna dla ustalenia wielko¶ci czê¶ci sektora przeznaczonego dla nas. Ci, którzy byli ju¿ na wcze¶niejszych ITT Anklam wiedz±, ¿e ilo¶æ miejsca jest ograniczona, sektory wykorzystane do maksimum, z zachowaniem jednak zasady, ¿e wyjazd z sektora musi mieæ zagwarantowany ka¿dy tam zaparkowany samochód przez ca³y czas trwania zlotu. To, ¿e na ¶rodku sektora bêdzie wolne miejsce na przejazd nie znaczy, ¿e bêdzie mo¿na wstawiæ tam auto czy namiot. Uwaga ta kierowana jest g³ównie do ewentualnych uczestników, którzy wcze¶niej nie zg³osz± rezerwacji. Mo¿e zaistnieæ sytuacja, ¿e po przyje¼dzie bêd± musieli szukaæ sobie miejsca na w³asn± rêkê.
Proszê o deklaracje na forum w tym temacie, lub bezpo¶rednio na mój mail: piotr601@onet.pl
Pozdrawiam
Kuchar
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-25, 19:51   

Ale w koñcu kto jedzie? Bo od tego zale¿y czy i ja pojadê. Bo jak "nas" bêdzie pinæ na krzy¿ to jest inny zlot mocno na po³udnie :)
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-25, 20:31   

pu¶ci³em ju¿ u nas info i jak co¶ bêdzie to bede pisa³ :)

Ogólnie od nas to wiem, ¿e Ada¶, Kemi, Micha¶, Pawe³, Kamik i kto¶ tam chcia³ jechaæ. No i mo¿e ja jak zrobie jakie¶ auto :)
 
 
arekW
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-26, 17:06   

witam
by³em napalony na ten zlot jak i na inne ale niestety wiêkszosc jak nie wszystkie musze opu¶ciæ
ojciec mi zmar³ zostawiaj±c pare "niespodzianek " w postaci prowidentów , skoków itp.
dlatego tez odpadam ze wzglêdów finansowych
:(((
pozdrawiam
 
 
Piotr Kucharski (kuchar)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 10:11   

Otrzyma³em w³a¶nie od organizatora potwierdzenie rezerwacji placu dla uczestników z Polski. Istotne jest jeszcze kiedy kto przybêdzie na zlot. Proszê chêtnych o konkretn± informacjê na ten temat
Pozdrawiam
Kuchar
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 13:24   

bedzie problem tak duzo wolnego zrobic ,
 
 
Piotr Kucharski (kuchar)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 14:33   

Julek, organizator nie wymaga stawiennictwa na zlocie ju¿ we ¶rodê. Z tego co mi J.J. napisa³, to 3miasto pojawi siê w pi±tek. My planujemy jechaæ we ¶rodê na noc, aby we czwartek rano byæ na miejscu. Najwa¿niejsze, by pogoda by³a lepsza ni¿ w zesz³ym roku :)
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 14:43   

U mnie wiele zale¿y od pogody i ilo¶ci pracy. Zdeklarowaæ siê na 100% z miesiêcznym wyprzedzeniem nie dam rady, niestety :(
Ale je¿eli bym jecha³, to podobnie jak Kuchar - w ¶rodê.
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-08, 11:00   

Z wlkp moge potwierdzic 2 auta moze qek plus Pawe³ zastepczym - bedziemy w piatek wieczorem
 
 
STOJAN
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-08, 16:22   

Ja i Hania tez sie szykujemy z qekiem :D


---------

Zapraszamy na nowe forum
forum.cartoontrabant.pl

G_mode
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,16 sekundy. Zapytañ do SQL: 12