Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wroc³aw ¿yje?
Autor Wiadomo¶æ
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-08, 17:39   

oki, jak mnie brat odwiedzi to poprosze go aby mi to popakowa³ i przy okazji Ci po¶lê ;-) ) a jak co¶, to pisz, jak bêdziesz we wro :-) Pójdziemy na browara ;-) ) Pozdrawiam!!!
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-10, 10:21   

kto z wrocka jedzie na Silesia Fest? Podejrzewam ¿e wszyscy bed± lecieæ A4 to mo¿e umówiliby¶my siê na bielanach albo gdzie¶ na tej trasie? zawsze to ra¼niej jechaæ ;)
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-11, 15:03   

o moich przyjazdach mozna powiedziec, ze sa przewidywalne. jezdze az raz na rok, wiec zwykle przelom kwiecien/maj kiedy Trabanty w Pyrolandzie. w tym roku moze jednak BARDZO wyjatkowo wpadne jeszcze jakos po wakacjach, ale to sie jeszcze okaze. bede informowal. napisz cos na GG/skype, to ta droga szybciej pojdzie niz przez forum.
 
 
kasq5510
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-13, 18:26   

czyj jest zielony trabi z wro? http://img689.imageshack.us/i/dsc2993h.jpg/
kto je¼dzi bia³± polówk± kombi?
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-22, 01:23   

zielone to przybylo o ile mnie pamiec nie myli z olesnicy. tam je zrobil jeden czlek i potem sprzedal. choc nie wiem czy to dokladnie ten sam Trabi.

a o ktora biala polowke chodzi? jest ich troche. tez studenciakow co roku przybywa z tymi furami.
 
 
Damian drazk
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-10, 20:43   

Hallo Wroc³aw!
Co taka cisza w naszej okolicy??
Jestem nowym Trabanciarzem chêtnie bym sie wybra³ na jaki¶ zlocik mo¿e nie koniecznie Trabem bo sporo jeszcze mam roboty przy nim.
Bêdzie cosik w tym 2011 roku? :D
 
 
Damian drazk
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-10, 20:45   

A mo¿e kto¶ wybiera siê do Boles³awca ( Lotnisko w Krzywej) na zlot, Trabantów jak na lekarstwo tam zawsze, mo¿e by to zmieniæ? :)
 
 
bertalesko
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 19:41   

w sumie to i ja chêtnie móg³bym siê wybraæ do wrocka jakby by³ kto¶ chêtny.
 
 
Damian drazk Zgorzelec
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-24, 21:12   

Czyli jednak Wroc³aw i okolice pozostaj± bez Trabanciarzy z tego co tu widze...
Szkoda
Pewnie mo¿na policzyæ na palcach u 1 rêki
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-24, 22:04   

Ja jestem 80 km od wroca od strony zielonej góry.
 
 
Damian drazk Zgorzelec
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-25, 08:55   

Wpadniesz do Boles³awca?
Ma³e sprostowanie co do tego Zlotu odbêdzie siê on 27.03.11
Plakat:
http://img340.imageshack.us/i/postereb.jpg/
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-25, 11:33   

Raczej nie zd±¿ê go przygotowaæ bo 27-go bêdê jeszcze przed wyp³at±.
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-28, 14:25   

Ch³opaki maj± absolutn± racjê :-( Trabantów po wrocku je¼dzi coraz mniej, i chyba w³a¶cicieli te¿ jak na lekarstwo. Te co mia³y zgniæ przez zimê, to zgni³y, a reszta chyba po gara¿ach pochowana... Ehhh... czasy kiedy Robak rozkrêca³ we wro spoty i pali³ "pierdy" z rury chyba ju¿ bezpowrotnie minê³y :-( A szkoda. Sam pamiêtam, jak ¿e¶my do Mikiego w zimie zapylali z Eqip± Trampkami a¿ za Swojczyce ;p :-D eh, albo pijackie melan¿e u Andrzejka w "Country..." kooorfa, to by³y czasy, chyba¶my za starzy ju¿ na to... a mo¿e nie? W jakim wieku cz³owiek czuje siê najbardziej... "Wiecznie" m³ody? ? ? (i przy okazji jego auto te¿ ;p ;p ;p) :-)
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-17, 22:21   

No mi sie nie zapowiada zebym do PL wrocil. Jedyne co mi sie zapowiada, to fakt, ze Polnocna Irlandia bedzie miala szalonego maniaka Trabantow z Trabantem pod domem. Musze tylko chate zmienic na taka z garazem. laguna moze sobie stac na deszczu, ale Trabancika to co innego. Jak juz wczesniej pisalem - jesli ktos zechce przejac paleczke i poprowadzic CT Wroclaw, to bedzie super. Strone, maile itp duperele bede mogl dalej robic, utrzymywac itp. Byle chetni byli. A ja bede wpadal jak tylko bede w kraju.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-17, 22:49   

sfinks - patrz±c na Twój podpis, to przyczyn± nie jest wiek, a bardziej to, ¿e nie masz Trabanta! :)


swoj± drog± nie tylko Trabanciarstwo we Wrocku umar³o... :(
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13