Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przestroga dla kupuj±cych tytoñ!!
Autor Wiadomo¶æ
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 16:20   

siema!!

Chcê Was uprzedziæ przed kupowaniem tytoniu w internecie.

ojciec to kupi³ za pobraniem z og³oszenia które wygas³o. Jedyne co nam zosta³o to to co na paczce pisze, ale mog± byæ to nieprawdziwe dane...
na Policjê te¿ siê nie da i¶æ z tym chyba, bo jak wiadomo tytoniu kupowaæ nie mo¿na :/ Po prostu kto¶ poci±³ sobie drzewo... i macaj±c paczkê nie jeste¶my w stanie wyczuæ czy to tytoñ czy nie..

Zdjecie1


Zdjecie2

Dane jakie widniej± na paczce- adresowe pewnie fa³szywe, ale konto na pewno prawdziwe!!

Anna Rola
S³ona 3/2
38-100 Rymin czy co¶ takiego... nieczytelne s± te dane..

Konto które na które maj± i¶æ pieniadze z pobrania:
73 1050 1764 1000 0090 6756 9799

------
Nie widzê zwi±zku z tematyk± forum,
temat do usuniêcia.
G_mode
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 16:26   

acha.. a teraz jeszcze ojciec mi poda³ dane które by³y wpisane w og³oszeniu na allegro:
Mariola Pielun
34-590 ¶wiebodzice.

a na paczce by³a dres jak wy¿ej...

i numer telefonu który nie odpowiada : 789146368

tak siê zastanawiam nad zamkniêciem/usuniêciem tematu, bo przecie¿ tytoñ jest szkodliwy dla zdrowia no i trzeba mieæ ukoñczone 18lat aby kupiæ, ale ochrona przed nieuczciwym kupuj±cym jest powiedzmy wa¿niejsza. Co ciekawe jest taki temat uwaga oszust i mo¿na nie powielaæ w±tków, ale ze wzglêdu na star± znajomo¶æ i zas³ugi, a tak¿e na szeroko rozumiane kontakty z moderatorami postanowi³em tego nie robiæ
AdminQ
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 18:41   

a login allegro jaki?
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 20:41   

Ja czyta³em (s³ysza³em w radio ?) ostatnio o kolesiu który kupi³ marychy przez internet za 15tysi.
Dosta³ w paczce pociête gazety i poszed³ z tym na policjê.
Poniewa¿ w paczce nie by³o grama maryni, to przyjêli sprawê jako oszustwo. Zatrzymali 4 dilerów... A ten co kupi³ odzyska³ kaskê... Jaka by³a rzeczywisto¶æ - nie wiem
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 20:51   

Macie racje usuñcie temat. :D :D :D





a do AdminQ-- no inteligencj± i czytanie ze zrozumieniem to Ty nie grzeszysz:)


PW
AdminQ
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 20:55   

aha i przepraszam, ¿e Trabanciarzy traktuje nie tylko jako kolegów od Trabantów, ale jako ludzi :D
No ale pewnie, resztki prawdziwego Trabanciarstwa trzeba w cz³owieku zabijaæ.

Nic ju¿ nie pisze na tym forum tj. postaram siê to maksymalnie ograniczyæ, bo po prostu Trabanciarstwo jako kole¿eñstwo itp totalnie zabijacie tutaj.

Nie bêdê siê wiêcej rozpisywa³, bo mam 14lat i chodzê do gimnazjum :D
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 22:51   

Kumpelek, tak bez spiêæ. Zastanawia³e¶ siê nad odsetkiem osób którym nie musisz przypominaæ ¿eby "czyta³y Ciê ze zrozumieniem"? Nie wydaje Ci siê to dziwne ¿e tak czêsto musisz to powtarzaæ?
Nie obra¿aj moderatora. Bêdziesz mia³ okazjê poznaæ go osobi¶cie to z pewno¶ci± zmienisz powy¿sze zdanie. Moderatorzy na tym forum to nie przypadkowe osoby wybrane losowo. To osoby najwy¿szego zaufania w klubie. Czêsto ja te¿ mam odmienne zdanie ni¿ oni. Informujê ich o tym i rozmawiam.
Rozmawiaj ale nie ubli¿aj.
Temat jest ok. Oszustów trzeba têpiæ. Ja ju¿ drug± osobê z allegro poda³em na policjê. Pierwszy w nerwach zwróci³ pieni±dze.
Teraz drugi ma za³o¿on± sprawê o oszustwo. Kwota niewielka jednak zarazê trzeba têpiæ w zal±¿ku.
Id¼ na policjê.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-02, 10:25   

Nie wiem czy kupowali¶cie ten tytoñ przez Allegro, ale je¶li tak to:

Wystawienie na Aukcji nastêpuj±cych rodzajów Towarów jest dopuszczalne, o ile przedmioty te spe³niaj± okre¶lone poni¿ej warunki a zamieszczony na stronie Aukcji opis Towaru zawiera wskazane tre¶ci (Towary dopuszczone warunkowo):
2 Wyroby tytoniowe Towar musi mieæ charakter wy³±cznie kolekcjonerski O¶wiadczenie o wy³±cznie kolekcjonerskim charakterze towaru


... dostali¶cie drewniany model tytoniu o charakterze wy³±cznie kolekcjonerskim ;)))


Ten temat na pewno nie nadawa³ siê na forum ogólne!
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-02, 16:17   

przez og³oszenia na allegro, mniejsza o to, sprawa rozwi±zana:)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-02, 19:53   

weed, peace, love is al about it !
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-02, 21:43   

i jak zawsze gin± posty

-------

nic nie brakuje w tym temacie!
G_mode
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-03, 12:04   

A ja offtopowo czekam na nowe forum niech tam bêd± dzia³y trabantowe i dzia³y o niczym w skrajnych przypadkach linki odsy³aj±ce na kozaczek, pantofelek i inne takie rozmowy o niczym...
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-03, 14:10   

zapomnia³e¶ o [samosia.pl] bardzo wa¿na strona dla szanuj±cego siê cz³eka...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytañ do SQL: 12