Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Motirex-pytanko
Autor Wiadomość
ÂŁukasz
Gość
Wysłany: 2002-10-24, 15:19   

Witam!!! Brac Trabanciarska-znow potrzebuje waszej pomocy. Otoz zdecydowalem sie na kapitalke silnika w moim 601. Dzieki Waszej uprzejmosci dowiedzialem sie o sklepie Motirex. Wszystko fajnie bo maja konkurencyjne ceny i dupy nie trzeba ruszac z chalupy, ale:
1)pierscienie tlokowe kosztuja 12.20- czy jest to cena za komplet na jeden tlok czy dwa, i czy jest z watem?
2)co oznacza skrot st przy simmeringu. Starytyp?jezeli tak to czy do 601 z 1990 moge zalozyc?
3)jakie elementy zawieraja uszczelki silnika? tzn.jakie usczelki?
4)czy warto kupywac tloki w tym sklepie skoro kosztja 30 zl,a w sklepie"normalnym" 57? czy nie jest to lipna jakosc?

Z gory dzieki serdeczne-pozdrowienia i do zobaczenia na trasie.
Lukasz "Cartman_21" WPZ F203
 
 
ÂŁukasz
Gość
Wysłany: 2002-10-24, 15:21   

AAAA jeszcze jedno- czym rozni sie przedni tlumik oryginalny od prywaciarskiego? Ktory warto kupic?
 
 
PREZES
Gość
Wysłany: 2002-10-24, 16:32   

Njlepiej jak skierujesz te pytania do sklepu motirex. E-mail motirex@skrzynka.pl . Pozdrawiam

[%sig%]
 
 
ÂŁukasz
Gość
Wysłany: 2002-10-25, 10:47   

No fajnie tylko juz wysylalem te pytanka i brak odpowiedzi do dzisiaj :)
Moze cos Wy wiecie???
 
 
Skazoo
Gość
Wysłany: 2002-10-25, 10:57   

Po pierwsze: Czy robiÂłeÂś jush remont silnika ? JeÂśli nie to pogadaj z kimÂś kto robiÂł bo niepotrzebnie siĂŞ nalatasz a nic nie zaÂłatwisz :)
PS Kupowanie tÂłokĂłw bez pierÂścieni mija siĂŞ z celem. TÂłok ma byĂŚ kompletny tzn tÂłok, pierÂścienie, sworzeĂą :))

[%sig%]
 
 
MichaÂł Olejniczak
Gość
Wysłany: 2002-10-25, 11:00   

Ja wiem Âże oni odpowiadajÂą tylko jak ich zmieszasz z bÂłotem albo coÂś ;-)
Tak naprawdĂŞ to ja teÂż miaÂłem z tym problem, dopiero po moim ostrym mailu Âże sÂą niekompetentni i Âże nie przyjmĂŞ zamĂłwienia (chodziÂło o potwierdzenie przyjĂŞcia zamĂłwienia i czas realizacji), to mi coÂś tam odpowiedzieli a ceny sÂą z VAT'em

[%sig%]
 
 
ÂŁukasz
Gość
Wysłany: 2002-10-25, 11:23   

No fajnie tylko juz wysylalem te pytanka i brak odpowiedzi do dzisiaj :)
Moze cos Wy wiecie???
 
 
ÂŁukasz
Gość
Wysłany: 2002-10-25, 11:27   

Jezeli chodzi o silnik to juz jest w czesciach. Tylko wlasnie teraz chce to wszystko jakos do kupy :) skompletowac. a kupienie tych pierscieni moze okazac sie problemem tak jak juz mowilem-nie chce kupic przez przypadek dwoch kompletow. A to ze tloki kupuje sie z pierscionkami i sworzniem to wiem od 8 lat> Ale dziki za przypomnienie. :)
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2002-10-27, 20:59   

Juz pisalem w innym watku o mojej przygodzie z Motirexem...

Byli na tyle bezczelni ze wyslali maila ze towar zostal wyslany -
a przesylka przyszla dopiero 2 tygodnie pozniej (wyslana dzin wczesniej)...

Mam to samo wrazenie - dopiero jak sie ich opieprzy to odpowiadaja, a nawet w koncu gosc do mnie dzwonil.

[%sig%]
 
 
Bartosz Lewandowski
Gość
Wysłany: 2002-10-28, 00:12   

Powiem wam tak... jestem z ÂŁodzi do Sosnowca mam jakies 200 km... i byÂłem w sklepie jush dwa razy... na ich czĂŞÂściach( + maÂłe moje przerĂłbki ) zrobiÂłem swĂłj silnik ma 13000 km i chodzi jak pszczĂłlka :) a ostatnio jak kumplowi kupowaÂłem u nich pierÂścienie to zapÂłaciÂłem 8 zloty !!!!!!!!! za komplet na dwa gary :)...... POLECAM TEN SKLEP Z CAÂŁEGO MIKSOLOWEGO SERCA... CzÂłowiek ktĂłry go prowadzi jest naprawdĂŞ spoko :).. Oby takich sklepĂłw byÂło wiĂŞcej :)

[%sig%]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12