Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
POZEGNANIE
Autor Wiadomość
kuba_krakow (WLADZIO)
Gość
Wysłany: 2004-07-14, 23:59   

a ja pozDDRawiam wszystkich ktĂłrych udaÂło mi siĂŞ poznaĂŚ i wszystkich ktĂłrych jeszcze mi siĂŞ nie udaÂło poznaĂŚ ;)
A!! Paplo!! dziĂŞki za uÂżyczenie kabelkĂłw rozruchowych w Zwickau :)
A tak BTW to niektĂłrzy faktycznie powinni nauczyĂŚ siĂŞ czytaĂŚ.

DDR
 
 
Robert
Gość
Wysłany: 2004-07-15, 00:04   

Odp. Xiedzu
Moja agresja wynikla nie tylko z wypowiedzianego przez papla zdania na temat naszych spotow. Poruszyl on rowniez kwestie ze mamy zlego "prezesa" ,ze poprzedni byl lepszy i ze odszedl bo przeszkadzala nam jego wiara. Co jest kompletna bzdura.A na koniec dodal ze milo wspomina nasze czasami nudne spotkania ale juz raczej nas nie odwiedzi. Rozumiem ze chodzi tu o rozgrywki miedzy paplem a kaszubem ale po co zaraz mieszac z kupa wszystkich trabanciarzy z trojmiasta.
Odp. Paplo
Dzieki za sprostowanie bo na poczatku poczulem sie urazony.

Pozdrawiam wszystkich(bedzie trzeba zapic wszelkie smutki i zale na jakims wspolnym zlocie:)
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Gość
Wysłany: 2004-07-15, 01:08   

a tak jeszcze BTW... TWEECIAK!! ¯a³ujê, bo s³ysza³em od ekipy krakowskiej, ¿e zloty w Skierniewicach by³y bardzo udane i super atmosfera itp. i chcia³em siê w tym roku wybraÌ :( no ale có¿ - chyba nie bêdzie mi to dane :(((((

DDR
 
 
Kaszub.Gdynia
Gość
Wysłany: 2004-07-15, 20:39   

Paplo,
nie musisz mnie lubic, ja przyj¹³em ca³e g... na siebie ale zrobie ci t¹ przykroœÌ i przeœle ci troche tego co na twoj temat wypisuja do mnie 3miejscy trabanciarze na GG. Faktycznie trudno bedzie ci sie tu pokazac. Metody dyskusji przyj¹³em od ciebie po Twoich personalnych wycieczkach- zapewniam cie ze ¿uk ktorym w czasie studiów zarabialem na ¿ycie naprawde nie ma nic do dyskusji n.t. regulaminu. No i mój œp tata nie by³ PZPR-owskim bonzem.
 
 
Piotrek
Gość
Wysłany: 2004-07-15, 22:45   

patologia... :(
 
 
PaweÂł Filipczak
Gość
Wysłany: 2004-07-16, 00:00   

nie musisz mnie lubic, ja przyj¹³em ca³e g... na siebie

No tak, za 20 lat bedziesz na oltrarze wznoszony.

przeÂśle ci troche tego co na twoj temat wypisuja do mnie 3miejscy trabanciarze na GG.

Nie musisz, domyslam sie po tym jak nie dosc precyzyjnie sie wypowiedzialem. Swoja droga, obsmarowywac za plecami? Przeciez to podobno w moim i tweeciaka stylu? No ale to kwestia drugorzedna.

Metody dyskusji przyj¹³em od ciebie po Twoich personalnych wycieczkach Cholernie ciekawa uwaga! - zapewniam cie ze ¿uk ktorym w czasie studiów zarabialem na ¿ycie naprawde nie ma nic do dyskusji n.t. regulaminu.

Oj biedny, wspomnialem dla zartu o zuku a ty od razu sie urazasz. Biedny, pokrzywdzony. A co do zuka, to ma tak samo do regulaminu jak twoje szczoteczki do zebow itp.

No i mĂłj Âśp tata nie byÂł PZPR-owskim bonzem.

A to musialo ci sie przysnic (moze piekna Ania (dobrze pamietam?) tak zadzialala), bo ja nic na temat twojego taty nie pisalem. No ale to milo, ze pamietasz o zmarlych.

Z bolszewickimi pozdrowieniami.
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-07-16, 09:56   

ostra jazda na maxa..zaraz wszyscy powiedza zegnam i tyle bedzie...
zawsze myslalem ze Trabanciarze sa solidarni wobec siebie szczegolnie , a tu takie dymy sie robia . i poco to wszystko na jakims zlocie postawicie sobie po piwku usiadziecie i wszystko sie wyjasni , piszac w ten sposob co teraz bedziecie sie w kazdym temacie na forum szarpac za wlosy...
moze na gg sobie wyjasnicie wszystko a nie tu? to na tyle .
pozdro.
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-07-16, 10:20   

hmmm nie zebym sie zaliÂł albo cos takiego ale to jest moj ostatni post tutaj i wiem ze niekt nie bedzie za mnÂą pÂłakaÂł.... par dni temu utworzylem temat o przekladni kierowniczej bo mialem problem ale odpowiedz nei bylo mi dane ujrzec.... wilicie sie zajmowac gownami i naskakiwac na siebei niz pomoc komus jak jest w potzrebie... wasza sprawa.... co do admina to ja juz go wogole nie rozumiem bo usuwa posty w ktorych ktos cos nie doczytaÂł czy sie powtarza ale tej gownianej zenady nie usunie


Forum CT shit....

pozdrawiam i dzieki za wszelkie info
thx all
 
 
Grzesiek N.
Gość
Wysłany: 2004-07-17, 22:14   

A ja Was i tak wszystkich lubie. :]
 
 
Alan
Gość
Wysłany: 2004-07-17, 23:23   

Ludzie, i po co te k³ótnie? Brak Wam k³potów w ¿yciu codziennym? ¯e te¿ NIKT nie potrafi pierwszy podaÌ rêki i zagrzebaÌ topora - a to takie proste (i 100% skuteczne!).

Dziwny jest ten Âświat....
 
 
ROSO
Gość
Wysłany: 2004-07-19, 11:02   

pryk..........
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13