Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[¦l±sk] Propozycja
Autor Wiadomo¶æ
Aposto³
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-23, 23:03   

OKI jednym sie podoba, innym nie. Wolny kraj. Z Mortim ustalilismy termin spotkania. 4 lipca o 17 pod auchanem w katowicach. Miejsce mysle ze jest znane. Wszystkich goraco zapraszam. Takze cala ekipe z Podbeskidzia. Na spotkaniu mysle ze sie dogadamy co do nastepnego miejsca spotkania, ktore odbedzie sie (wstepny termin) 25 lipca.
PozDDRawiam i mam nadzieje ze tym ktorym to nieodpowiada niebeda sie rzucac, a chetnych do spotkan jeszcze raz goraco zapraszam. :)
 
 
morti
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-23, 23:50   

4 LIPIEC GODZINA 17 NA DOLNYM PARKINGU TAM GDZIE ZWYKLE mam nadzieje ze przyjedzie kilka furek bo od spotu w DSD troszke czasu minelo bylo by milo sie znow zobaczyc
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-29, 00:15   

hem nawet jak bedzie s³oneczna pogoda to mozna by na górny parking podjechaæ albo nawet ca³kiem z ty³u od wej¶cia od strony Rudy ¦l. czemu mamy ukrywaæ sie w podziemiach w takie ³adne dni. Okiej panowie ja równie¿ deklaruje chêæ spotkania bo kto¶ musi reprezentowaæ Tysi±clecie. No to zapraszamy na spota i tam mo¿na ustaliæ jakie¶ konkretne plany pos³uchaæ opini, wypowiedzieæ sie na temat nowych pomys³ów...
 
 
Clark
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-29, 11:35   

My oczywi¶cie byliby¶my napewno,ale niestety jeszcze nie mamy silnika.Szukamy i szukamy i nic:( Mi³ego spota ¿yczymy wszystkim
 
 
Borsuk
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-30, 19:26   

NO jak sie okaze ze w niedziele jade do niemiec to przykro mi :((( , tzn albo mnie wcale nie bedzie , albo bede ale nie trabim :(
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 16