Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[OT] 25-27.06 Auto Tuning Show ToruĂą
Autor Wiadomość
Bart
Gość
Wysłany: 2004-05-29, 08:37   

Czy ktos sie wybiera ??
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-05-29, 08:47   

Tak, tak - juz niebawem drogi do Torunia beda znaczone okruchami szpachli i powiewem NOSa...

Przed wyjazdem - wykupic dobra polise NNW/AC/UPG...
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-05-29, 23:20   

I nie zapomnijcie o polisie na Âżycie.
 
 
gonzo
Gość
Wysłany: 2004-05-30, 16:16   

impreza z gatunku "dzieci + zapaÂłki = poÂżar". dziwne ze organizuja-ze wzgledu na to co sie dzialo tam w zeszlym roku
 
 
Engel
Gość
Wysłany: 2004-06-01, 16:16   

a ja sobie zaÂłoÂże szpojler z Âżuka i pojade :P (zaÂłoze oczywiÂści na jelcza i do tego alu z matrixa ehh )
 
 
mtrabant
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 17:22   

kumpel raz tam pojechal beemka z pewnym gosciem ktoremu koks zezarl mozg. Styl jazdy tamtego opisal tak: jedziemy sobie,z przeciwka gosc cos wyprzedza, przed nami ciezarowka. Co robimy? ladujemy sie niemal na czwartego bo przeciez nam sie spieszy a oni "musza zjechac". Uwazajcie na takich bo bedzie ich duzo w okolicy Torunia wtedy.
Co do zlotu to "shitparty" z WT to akurat trafna nazwa wg mnie.
 
 
Marioonio
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 00:04   

Czy ktos sie wybiera ??
hmmm... byÂłem w zeszÂłym roku i jakoÂś spĂŞd dresĂłw rodzaju wszelkiego nie przypadÂł mi do gustu :) A Traby byÂły tylko 3 :( wiĂŞc nie warto
 
 
KamiL_ON
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 16:09   

I Wszystko jasne


Nie ma zgody na Auto Tuning Show
- Prezydent Torunia nie wyda zgody na organizacjĂŞ w tym roku Auto Tuning Show - potwierdziÂł Radiu GRA rzecznik MichaÂła Zaleskiego Marcin CzyÂżniewski. To konsekwencja negatywnej opinii jakÂą w sprawie zlotu tuningowanych samochodĂłw wydaÂła policja.

Rzecznik Policji zaznaczyÂła, Âże jest to tylko opinia, a decyzja naleÂży do Prezydenta. Rzecznik MichaÂła Zaleskiego powiedziaÂł kolei, Âże wobec negatywnej opinii policji stanowisko magistratu moÂże byĂŚ tylko jedno.
- Policja wyznaczyÂła rygorystyczne warunki, ktĂłrym trudno jest sprostaĂŚ - twierdzi organizator zlotu Piotr Janusz. RĂłwnoczeÂśnie zapowiada odwoÂłanie do Komendy WojewĂłdzkiej.

POSÂŁUCHAJ WYPOWIEDZI ORGANIZATORA ATS PIOTRA JANUSZA

Piotr Janusz oszacowa³ koszt zatrudnienia tak du¿ej liczby ochroniarzy na pó³ miliona z³otych - to przekracza ca³kowity bud¿et Auto Tuning Show.
W zeszÂłym roku doszÂło do tragicznego wypadku z udziaÂłem pijanego kierowcy. Media informowaÂły wĂłwczas o niedostatecznym zabezpieczeniu imprezy przez policjĂŞ. W ÂśrodĂŞ Komenda Miejska negatywnie zaopiniowaÂła pomysÂł organizacji tegorocznego Auto Tuning Show. (RADIO GRA)
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 21:33   

ChoĂŚ jedna rozsÂądna decyzja urzĂŞdnika.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12