Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
V Okrêgowy Rajd Pojazdów Zabytkowych!!
Autor Wiadomo¶æ
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-16, 23:10   

ZAPRASZAM

V Okrêgowy Rajd Pojazdów Zabytkowych
Czechowice - Dziedzice 20.06.2004
Organizacja i Informacja: Delegatura Automobilklubu ¦l±skiego przy Rafinerii Czechowice S.A.


START i META imprezy oraz BIURO RAJDU w dniu imprezy
zlokalizowane bêd± w Czechowicach-Dziedzicach
na Placu Targowym przy ul.Kolejowej.
Zg³oszenia udzia³u faksem: 215 20 41 wewn. 227 lub telefonicznie do Komandora Rajdu tel.: 0 505 121 150
Wpisowe: 0z³

Harmonogram rajdu (20.06.2004):
10.30 - 11.30: wydawanie dokumentów (plac Targowy)
11.45: odprawa zawodników (Plac Targowy)
11.55: og³oszenie listy startowej (Plac Targowy)
12.00: start 1-szej za³ogi na trasê Rajdu
12.00: konkurs elegancji (Plac Targowy)
14.20: meta Rajdu
15.00: poczêstunek (Klub Chemika)
16.30: og³oszenie wyników prowizorycznych (Klub Chemika)
17.30: og³oszenie wyników koñcowych i rozdanie nagród
(Klub Chemika)

Jeszcze raz zapraszam tych co nie wybieraja sie do Zwickau a mieszkaja niedaleko. Ja z racji ze nie jadse pojade na ten rajd swoim:)
Dajcie znac kto bylby chetny!! to bysmy wjechali taka kolumna trabow....a jutro ide do nich do biura zobaczyc jak wyglada reszta!!
 
 
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-17, 09:41   

a jakie s± wytyczne? tzn. jakie auta mog± braæ w tym udzia³? jakie¶ limity wiekowe?
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-17, 10:10   

Ale jaja no co do limitu wiuekowego to jest!!
Minimum 1981 rok. Cholercia moj jest z '86 ale przejechac sie i tak przejade.Moze sie zalapie jakos:)
 
 
Mateusz / Majster
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-17, 12:59   

Zabralibysmy siê te¿ ale nasz Trabi jest 89'
Jeszcze za m³ody jest! Ale mo¿e siê co¶ uda :-D
PozDDRawiam Mateusz
 
 
Jêdrek
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-17, 17:01   

ooo... 91hmm... gdybytak z tej 9 zrobic 8:) moze dlugopisem w dowodzie zmienie i pojade???:)
 
 
gonzo
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-17, 17:12   

przepisy sa od tego zeby je ³amaæ;) albo pogadajcie zeby was puscili dla smiechu, tzn nie liczac do klasyfikacji
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-17, 17:58   

Ale i taj jade sie przejechac pobawic sie zawsze moz na z nimi:)
Zapraszam wszystkich nawet jezeli nie mieszcza sie w ramach czasowych:)
 
 
kaziuu
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-18, 18:47   

witam. ja sie wybiore. jade napewno tak sobie popatrzeæ bo pewnie mnie 88 roczek niewezm±:((( ale co tam popatrzeæ mo¿na. MadaM mo¿e siê jako¶ spotkamy przezd i zajedziemy tam razem???? co ty na to??
 
 
kaziuu
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 18:18   

witam!!!!!!!!!!! by³o super!!!! naprawde ³±dne bryczki i my oczywi¶cie jako numerek 50:))))MadaM dzieki za informacje o tym rajdzie!!! pozdrowienia dla wszystkich którzy byli!!!
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 19:16   

Ja rowniez dziekuje Kaziowi, Jêdrkowi za przybycie. Jedrkowi podwujnie za podzutke z wisly do czechowic z weekendu.
Polecam zajzec za niedludo na stronke www.delcze.republika.pl napewno beda tez nasze fotki tam.
No nr. 50 byl ¶wietny na poczatku 3 Trabanty a puzniej jeszcze PORSCHE pod naszymi skzydelkami...no i na mecie Samer i Sebastian Trabanmi przemkneli z nami przez linie mety.
Szkoda ze bylo as tak malo ale i tak zabawa byla super:) A dziekuje mojej ukochanej za Pilotowanie....ha spodobalo sie jej :)
 
 
.::.Natalii.::.MdM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 20:08   

No ja równie¿ dziêkuje za zabawe! By³o naprawdê O.K. Madam no widzisz spodoba³o mi siê pilotowanie i mam nadziejê ¿e jeszcze kiedy¶ to powtórzymy! Przepraszam Kazia, Jêdrka i kierowcê PORSCHE za dwie wpadki na trasie i potrzebê zawracania:) Poza tym nie by³o wiêkszych problemów:) Najwiêksz± furorê na starcie sprawi³ napis na szybie trabika:) ALe my z Madam te¿ ju¿ mamy koncepcjê na nasz oryginalny napis:) Jeszcze raz dziêki za wspóln± zabawê i do zoabczenia na trasie za rok :) A wcze¶niej mam nadziejê na jakim¶ spotkanku :) Jeszcze raz dziêki :)
 
 
Mateusz / Majster
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 21:10   

Ja te¿ chcia³ bym siê przy³±czyæ do podzienkowañ dla MadaM, Jêdrka, Natalii, Kazia, Sebastiana i tych o których zapomnia³em !!! Pozdrawiam Mateusz
 
 
kaziuu
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 21:23   

no niegniewam siê na pilota Madama:)) mam nadzieje ¿e jêdrek tez siê niegniewa:)) przynajmniej by³y urozmaicenia:)))to co kiedy kolejne spotkanko????hehee ja bym ju¿ móg³ jutro jechaæ:))MadaM jak bêdziesz mia³ fotki to po¶lij mi .
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 22:06   

Jutro rano wam posle na e-maila i popoludniu kolejnego bo jest tego troche najciekawsze posle wan.
No kaziu spot jest w lipcu 11go na Macro w Bielsku o 15-tej jak co miesiac. Wiec zapraszam wszystkich.
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 22:05   



Zdjecia z Rajdu do wgladu wraz z artykulikiem:)

Wyniki za niedlugo rowniez na stronie
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13