Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[SPOT] Majowy spot grillowy CT O/Kielce w czerwcu :))
Autor Wiadomość
Kristoff
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 23:30   

Hello:) Jako, ze ostatni spocik byl troche lipawy i wielu domagalo sie impry, wina, i muzyki z radia (moze troche przesadzilem:)) to dnia 20 czerwca robimy spocik tym razem naprawde nad zalewem. Godzina 15, miejsce: parking za McDonald's ul. Zytnia, Kielce (stale miejsce). Potem jedziemy dalej, acha wlasny prowiant i grill konieczny :)) zaproszonka. PS tym razem rodzina mnie nie odwiedzi (Karol, Szkielu i Benek bez obaw prosze).
 
 
szkielu
Gość
Wysłany: 2004-06-09, 10:17   

taaa...nie rodzina to kobita przyjedzie :-)
 
 
Kristoff
Gość
Wysłany: 2004-06-10, 16:57   

Nie spoko nawet jak sie zjawi to ma nie przeszkadzac :))
 
 
jarek bartkowski
Gość
Wysłany: 2004-06-17, 13:59   

a co to krzysiu baba ci dokucza musisz sie przyzwyczaic albo wymieniĂŚ chyba Âże masz jakiÂś reformowalny egzemplarz chwilowo siĂŞ nie udzielam bom w robotĂŞ zarÂżniĂŞty ale ma sie przeluÂźnic to na spotkanko podjadĂŞ pzdrv jarek
 
 
Lakim
Gość
Wysłany: 2004-06-24, 22:34   

...jak zwykle sie zorientowalem nie w pore [shit] :( - postaram sie czesciej odwiedzac strone CT...
 
 
Kristoff
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 00:16   

A grill byl zaj...ty bylo kameralnie ale jak milo. Mamy extra miejsce na spoty z grillem jest daszek, blisko wc i zupelna darmocha :))
 
 
Lakim
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 03:20   

Prosze Cie - przestan... bo mi zal d.. sciska a mam tak blisko ze mogl bym sie w koncu zebrac...
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 10:23   

No có¿ - z powodu braku fotela kierowcy (co mi siê troszeczkê z³ama³) nie uda³o mi siê dotrzeÌ. Ale za to teraz po z³o¿eniu dwóch foteli w jeden jeŸdzi siê œwietnie i nastêpny spot pewnie nawiedzê.
PS. Nie ma tego zÂłego co by na dobre nie wyszÂło. Fotel teraz wygodniejszy niÂż byÂł i przy okazji caÂłkiem przypadkiem znalazÂłem uchylne tylne szybki:D Jak da rade wÂłoÂżyĂŚ to pewnie juÂż do Koszyc pojadÂą:)
 
 
Kristoff
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 18:16   

Kurde Piotrek to gdzie te uczylne szybki miales pod fotelem, pod dywanikiem :))) ?
 
 
Lakim
Gość
Wysłany: 2004-06-27, 10:43   

powiedz powiedz gdzie znalazles to i ja pojde sobie poszukam :)
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-27, 12:24   

Szybki owe znalaz³em w Trabancie stoj¹cym na ³¹ce i s³u¿¹cym jako schronienie dla starszego pana pas¹cego krowy na tej¿e ³¹ce:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12