Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[ZLOT] W ALEKSNDROWIE KUJAWSKIM
Autor Wiadomo¶æ
Bartosz Go³êbiowski
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-25, 15:29   

Witam!Tu Bartek Go³êbiowski.Planujê zorganizowaæ zlot w Aleksie.Zabieram siê ju¿ teraz bo nie chcê aby by³o tak jak rok temu kiedy ba³em siê czy w ogóle kto¶ przyjedzie bo nie odzywa³em siê na forum.Mam pytanko:czy bed± chêtni na ten zlot.Mam kasê od burmistrza,zgodê na zlot,miejsce itp.Jednak nic nie mogê robiæ je¶li nie bêdzie chêtnych, bo po co robiæ jak nikt nie przyjedzie?Je¶li macie jakie¶ uwagi co by³o ¼le w tamtym roku,co nale¿y poprawiæ a z czego zrezygnowaæ to proszê wyra¼cie swoj± opiniê na forum(tylko proszê o lito¶æ:).Czekam na odpowiedzi(pozytywne-nie ukrywam:).PozDDRawiam Wszystkich.B.G.
P.S.We W³oc³awku jest zlot Garbusów i innych kultowych aut w ten sam termin co zlot w Aleksandrowie tj. w ostatni weekend sierpnia.Nie chcê aby te dwie imprezy konkurowa³y ze sob±.Mo¿e macie jaki¶ pomys³ aby po³±czyæ to jako¶.Mo¿e w pi±tek pojechaæ do W³oc³awka a sobotê byæ w Aleksandrowie.No nie wiem.Jak my¶licie?Czekam na propozycje.
 
 
Alan
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-25, 18:22   

No... ja siê pojawiê oczywi¶cie u Ciebie. W zesz³ym roku by³o ok. Co do uwag, to jakby¶ tak móg³ zamówiæ jak±¶ ³adn± pogodê? Bo poprzednio pada³o ;-)

Ja bêdê.
 
 
Pawel "lyssy&
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-25, 20:04   

ja powiem tak. organizacja rok temu byla zajebista. i jak czas pozwoli to w tym roku na 100% bede (chyba, ze mi jakiegos egzamina wywali). byle policjanci nie rzucali ustnikow od alkomatow w krzaki ;-) ))
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-25, 20:22   

Moze sprobuj polaczyc zlot ze zwiedzaniem Torunia, mozna ogladnac np. fort (poza reszta miasta) - bo ile mozna ogladac inne kultowe samochody???

No i do Torunia milej pojechac jak do Wloclawka...
 
 
Andrzej Bartczak
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-25, 22:46   

ja tam bede napewno w Alexandrowie Kooyawskym, swoim trabem. elo Bartek, pamietasz mnie jeszcze???
 
 
Kaszub.Gdynia
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-28, 13:39   

w zesz³ym roku organizacja by³a bardzo dobra, a my ¶wietnie sie bawilismy !!!!! (Ostatnio ogl±da³em fotki, wzruszy³em sie jak stary siennik, szczególnie na widok mojego traba po spotkaniu z drzewem :) )
Rozmawialismy juz o Twoim zlocie i 3miasto jak najbardziej sie wybiera, pewnie w pi±tek po pracy, takze bedziemy w nocy.

Pozdrowy z Kaszubowa
 
 
KamiL_ON
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-28, 15:34   

Ja siê meldujê bez problemu :))))


Powiedz Czy trzeba Tobie jako¶ pomóc ????


Wiesz z Bydgoszczy nie jest daleko wiêc .....


Mogê siê w³±czyæ w przygotowania .....
 
 
Krzysztof K.FRITZ KWIDZYN
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-29, 15:07   

OCZYWI¦CIE TEZ BEDZIEMY CA£¡ RODZINK¡ I MO¯E JUZ NA DWA TRABY!!!
 
 
Bartosz Go³êbiowski
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-01, 21:00   

Wiatam!Dziêki za odpowiedzi.Szczegó³y ju¿ nied³ugo.Ten Toruñ to dobra opcja, tylko ¿eby nie by³o konkurencji z W³oc³awkiem bo Garby to te¿ ciekawe auta(wprawdzie nie tak super jak Traby no ale:).PozDDRawiam.Bartez
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 16