Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[ZLOT] Trabantów w Koszycach (S³owacja)
Autor Wiadomo¶æ
kaziuu
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-18, 15:34   

czy¿by z tego wychodzi³o ¿e z okolic katowic jade tylko ja???? no niewierze:)))ja sobie pewnie te¿ tydzieñ zostane mo¿e na ciep³e ¼ród³a skocze:))
 
 
Jêdrek
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-18, 19:00   

kaziuu zapraszam do nas - jedziemy wieksza ekipa (dokladnie ile nas pojedzie jeszcze nikt nie wie:) jedziemy ladna trasa, przy okazji zatrzymujemy sie na cieplych zrodlach:)
 
 
Mally2105
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 23:00   

A ja mam pytanie do ludzi,ktorzy juz po unii przejezdzali przez granice polska-ue.Ze sam dowod powinien wystarczyc,to wiem.Ze nowy ,to wiem,ale jak jest ze starym??I nie pytam w tej chwili o teorie,tylko o praktyke ;)Czyli czy ktos juz tak jechal itp. Bo ja praktyke to mam,ale na troche innej granicy :D Polska-UA.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 12:00   

Z Krakowa do Kosic jest ok. 230 km jadac przez Gdow - Nowy Sacz - Piwniczna/Mnisek n.Popradom - Stara Lubovna.

Mapa trasy

Zapraszamy do wspolnej jazdy :)

Tu tez prosze nie wpisywac kto nie jedzie itp.
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 16:48   

Ekipa na wyjazd szykuje siê spora. Cieszy mnie to bardzo. Tylko ponawiam pytanko - czy kto¶ zapowiedzia³ organizotorom choæby w przybli¿eniu sporym ile siê osó zjawi? ¯eby na miejscu siê nei okaza³o, ¿e oni liczyli na przyjazd 5 za³óg, a tu 20 siê zjawi i bêdzie problem np. z liczb± miejsc noclegowych! Tym bardziej, ¿e w e-mailu zamieszczonym przez trabiq'a Julo wyra¼nie napisa³, ¿eby daæ mu znaæ je¶li chcemy przyjechaæ!
 
 
tadzioduch
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-22, 17:44   

Mally2105: jakis tydzien temu przejezdzalem na starym dowodzie do niemiec, takze ze slowacja tez nie powinno byc problemow. de facto bede probowal sie przebic na slowacje w przyszlym tygodniu:) to sie przekonamy. aha, slyszalem ze stary dowod nie moze miec wiecej niz 10lat (od daty wydania). Moj nie ma i spokojnie przejechalem.

pozdrawiam.
 
 
brzydal
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-23, 13:14   

Kaziuu Jêdrek
zostajecie na troszke?
gdzie chcecie jechac?
Jedziemy razem?
 
 
kaziuu
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-23, 14:52   

Brzydal ja wyje¿dzam w pi±tek po pracy (po 15) i zostaje do ¶rody, bo na czwartek znowu praca:(( ale do ¶rody zostaje. ja my¶la³em o jaki¶ ciep³ych ¿róde³kach......s³owacja jest tania i ³adna wiêc troszke mo¿na zostaæ. Brzydal jak chcesz to odezwij sie na moje gg to sie zgadamy.3669893
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-23, 15:33   

Program imprezy raz jeszcze!
(oczywiscie obowiazuje teraz cena 215 SKK za nocleg w pokoju!)
 
 
brzydal
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-23, 15:48   

przepraszam za prywate ale nie posiadam gg wiec: kaziuu:
do zobaczenia na miejscu no i szykuj kufel!!!
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-23, 15:55   

A jest mo¿liwo¶æ rozbicia namiotu? Wie kto¶ co¶ na ten temat?

[100Sk/noc za rozbicie namiotu - GB]
 
 
"TWEECIAK&qu
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-24, 10:13   

Ponawiam pytanie PIOTRA S. czy ktos poinformuje ich ile osob przyjezdza??? bo ...moze byc..."smiesznie". A ekipa widze wybiera sie naprawde spora


tweeciak
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-24, 10:28   

Tym bardziej, ¿e jak wyczyta³em na stronie, do której link poda³ Grzegorz nale¿a³o zg³osiæ swoj± obecno¶æ na zlocie do 18 czerwca! Pozatym jak ju¿ pisa³em Juno w e-mailu do trabiq14 prosi o potwierdzenie przyjazdu!
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-24, 11:58   

Ja wyslalem wczoraj e-maila z informacja o 10 autach i ok. 20 osobach z Krakowa, umiescilem tez wpis na czeskim forum ze z Polski bedzie 20-30 Trabantow.
 
 
PREZES
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-24, 13:36   

Witajcie!!!

Widze ¿e zamieszanie jak zwykle. Czy my¶licie ¿e zlot zamie¶ci³ sie sam i nikt tego wcze¶niej nie ustala³? Mam ci±g³y kontakt z Julo i wszystko jest ju¿ ustalone. Bêd± na nas czekaæ tu¿ przed Koszycami ok 13-14 w pi±tek. Napisa³em ¿e przyjedzie oko³o 20-30 Trabów - to co Grzegorz B. na forum... Noclegi s± raczej w domu ale mo¿e i bêdzie mo¿na rozbiæ namioty - tylko po co? Jak kogo¶ nie staæ na zap³acenie 20 z³ wiêcej to niech siê nie wybiera - to nie jest wyjazd "na sêpa" tylko powa¿na impreza - nie zrozumncie mnie ¼le ale nie mam zamiaru wstydzic siê za "którego¶ z Polaków", ¿e przyjecha³ na zlot na S³owacjê i "oszczêdza" truj±c ludziom którzy zorganiozowali zlot ¿e jest za drogo... Powtarza siê niestety ten schemat na ka¿dym polskim zlocie wiêc dlatego pisze tego posta.

Pozdrawiam i do zobaczenia na S³owacji.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13