Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Problem z numerem w dowodzie
Autor Wiadomo¶æ
emi
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 21:25   

mówisz ¿e to M jest wbite w ¶rodku numeru a w dowodzie go nie ma?
no to jak dla mnie jest to ewidentny b³±d pisarski! do odkrêcenia!

ps. mo¿esz przecie¿ do nich zadzwoniæ! ja mia³am swego czasu du¿o spraw w komunikacji i zawsze chêtnie ze mn± konwersowali przez telefon, teraz t³umów nie ma do rejestracji, i od razu mów ¿e masz nietypow± sprawê i wal do naczelnika ;)
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-14, 07:55   

jak mia³em zamienione w dowodzie numery silnika i nadwozia to diagnosta za bodaj¿e 30z³ mia³ mi zrobiæ przegl±d na dodatkowej kartce, z adnotacj± o powy¿szym, ale w koñcu ola³em sprawe... tak¿e powodzenia.
 
 
Piotr Kucharski (kuchar)
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-14, 11:11   

Literka "M" nabijana rêcznie na tabliczce oznacza rocznik 1991 ("L" - 1990), jej brak to zwyk³y b³±d urzêdnika i bez wiêkszych k³opotów do odkrêcenia.
Niedawno sam te¿ przerabia³em temat numeru VIN w dowodzie rejestracyjnym. Po nabyciu 1,1 robi³em przegl±d w stacji diagnostycznej i diagnosta zwróci³ uwagê, ¿e w starym dowodzie rejestracyjnym, w polu "numer nadwozia" jest wpisana tylko sama koñcówka numeru VIN (ta z blaszki na prawym nadkolu), co jest niew³a¶ciwe, gdy¿ w '91 roku obowi±zywa³y ju¿ pe³ne 17-cyfrowe numery VIN. A tym bardziej obowi±zuj± dzisiaj, o ile auto taki numer mia³o nadane. A trabanty 1,1 od maja 1990 i 1991 roku mia³y ju¿ nadane pe³ne VIN. Pan diagnosta bez ¿adnych problemów odczyta³ z tzw. "natury" czyli z tabliczki znamionowej pe³ny VIN i wpisa³ go do dokumentu pod nazw±: "badanie techniczne uzupe³niaj±ce". W oparciu o to, w nowym dowodzie rejestracyjnym widnieje ju¿ pe³ny numer VIN.
 
 
RAV
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-15, 17:44   

Ja mam dwa 1.1 oba z 1991 roku.W jednym dowodzie jest pe³ny numer VIN a w drugim ju¿ nie.Co ciekawsze,przy rejestracji m±dra pani urzêdniczka wys³a³a mnie na stacjê celem odczytania numeru i potwierdzenia ilo¶ci cyferek.Oczywi¶cie diagnosta (za op³at±) z "natury" wyczyta³ to samo co w dowodzie (pomin±³ SNTU...)I dalej mam ten niepe³ny numer.A teraz czeka mnie zmiana dowodu w kwietniu (skoñczy³y siê miejsca na badania techniczne)i pewnie bêd± te same "jazdy".
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12