Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
ANKIETA forumowa
Autor Wiadomo¶æ
misza
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-10, 22:55   

Cyt:"co najwazniejsze - zadnych cholernych emotikon! pismo obrazkowe juz bylo kiedys. nie potrzeba go teraz.


No jasne , rzygaæ tym. Moze jeszcze : "podoba mi sie"?

ale cos tam mo¿na raz na dekade zmieniaæ, wg ¦w Mnie, wyszukiwarka postów technicznych dzia³a tak, ¿e szkoda czasu na poszukiwania. poza tym: "Przyjdzie nowe i przewróci stare.."
M
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-11, 16:33   

Robak, Misza, bo wy stare dupy jeste¶cie. My m³odzie¿ my¶limy inaczej ;p
Poza tym nie wiem jak Ty Misza, ale Robak po prostu têskni do tego co "zostawi³" w PL i ¿al mu ¿e to siê chce zmieniæ :> I mo¿e ju¿ nigdy nie byæ takie samo...
No i tu bym pierdoln±³ teraz zawadiack± emotikonê z szyderczym u¶miechem i przymró¿onym okiem. A tak siê domy¶lajcie teraz na ile powa¿ny by³em jak to pisa³em.
 
 
kuba_krakow
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-12, 15:13   

:>
tak powa¿ny?? ;P
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-12, 19:49   

nie, jak mrgreen z przymru¿onym okiem.
Jak widaæ niektórzy lubi± pobudzaæ wyobra¼niê przecinkami, kropkami i literkami :p
Ja wolê emoty. Chocia¿ nie zamierzam o to walczyæ do ostatniej kropli krwi.
Emoty lepiej wys³awiaj± emocje ni¿ znaki
Emoty s± zdecydowanie zrozumia³e dla wszystkich
Emoty wymy¶lono po to ¿eby je stosowaæ i umiliæ sobie ¿ycie.
S± zabawne
Takie zapieranie siê przed wej¶ciem emotikon (uwaga bêdzie porównanie! ;) ) to jak golenie siê maszynk± na ¿yletkê. Bo tak powinien prawdziwy macho!
Jeste¶cie takie emotikonowe maczo http://emoty.blox.pl/resource/naughty.gif">
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-12, 21:07   

ale emotikony to wlasnie znaczki a nie obrazki :)

+:-) <- ksiadz ;)
 
 
kuba_krakow
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-16, 14:33   

fakt, ¿e wklejanie obrazków mog³oby byæ ³atwiejsze trochê.
 
 
Mac-601
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-17, 11:09   

Kuzyn, z tym macho i ¿yletk± to siê u¶mia³em - akurat zawsze u¿ywam maszynki na ¿yletkê, a naprawdê ostatni± rzecz± jak± mo¿na o mnie powiedzieæ to 'macho', chyba ¿e z wersja kompleksami ;-) nie wiem sk±d ta dziwna aura otaczaj±ca ¿yletki, jak dla mnie to trzeba mieæ parkinsona ¿eby siê tym poci±æ, golenie to nie lot na ksiê¿yc, pare sprawnych ruchów i ju¿ i nie potrzeba do tego prêdko¶ci mach3.

A co do emotioikonek to dla mnie s± infantyln± reinkarnacj± pisma obrazkowego, a ¶rednik z nawiasem jest w³a¶nie substytutem gêby rozmówcy co by poznaæ czy se robi akurat jaja i nie trzeba do tego mieæ animowanego gifa.

[a w temacie golenia to dla macho; tylko m³oda indianka wyskubuj±ca brodê]
 
 
Mac-601
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-17, 11:42   

Aha - jak jeste¶my przy temacie znaków graficznych to tak na powa¿nie - jak dla mnie, te obecne s± zupe³nie nie intuicyjne i zawsze klikam po kolei ¿eby znale¼æ ten który chce nacisn±æ - mówie o tych wróæ, do góry, szukaj i tym wyloguj które jest na samym dole. Mo¿e wystarczy³y by takie 'podpowiadacze' po najechaniu, nie wiem czy to jest trudno zrobiæ czy nie.

A co do wygl±du to je¶li wiêkszo¶æ uzna, ¿e czas zmieniæ ca³e forum, to mo¿e warto by siê zastanowiæ nad jak±¶ 'trabantow±' opraw± graficzn±; elementy graficzne wziête z deski rozdzielczej albo rysunków ze skurskiego, nie wiem mo¿e g³upi pomys³ ale osobi¶cie bym bardzo nie chcia³ ¿eby by³o z szablonu..
[w desperacji móg³bym porobiæ takie ikonki itp. ¿eby nadaæ jaki¶ charakter temu nowemu]

Tak w ogóle to my¶le ¿e mo¿na delikatnie reanimowaæ obecne i bêdzie siê sprawdzaæ dalej.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12