Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
apel!
Autor Wiadomo¶æ
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 16:31   

W. i W.. :))
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 17:43   

o dziwo rejestracja by³a SY. co i jak ucierpia³o opowiem Wam w weekend bo wtedy bede mial jak przejrzeæ to. póki co jakos poklepa³em i podrutowa³em auto i musi do weekendu przeje¼dziæ :(
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 17:39   

Ja jak swoim CSE do Zwickau jecha³em to jedyne ch** a¿ pod granicê ¶wiec±cy po ga³ach to CB w³a¶nie... Kumpelek, jak trabant?
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 21:03   

Dziêkujê je¼dzi. wiec jaskó³ka, sanki itp nic nie ucierpia³o na szczê¶cie. Jedynie nadkole wgiê³o siê do ¶rodka- w sensie sierp :/ ¿al straszny bo prawie ca³kowicie zdrowy, no ale wyklepa³em go na w miare prosto i przykry³em innym duro. Szukam jakiego¶ dobrego dupowoza na zime, ¿ebym móg³ wreszcie Trabem siê zaj±æ bo na razie to go na co dzieñ mêczê a szkoda mi go:( zreszt± sam wiesz Max co go bola³o jak by³ jeszcze u Kargula.
Brak finansów i matura krzy¿uj± mi plany :( :P ale jak znajdê jaki¶ godny dupowóz to Trabi idzie do blacharza, posiadam ju¿ wszystko oprócz pasa przedniego i wspomnianego nadkola..
 
 
ewelina wielogórska / str
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-26, 12:34   

 
 
ewelina wielogórska / str
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-26, 12:38   

http://www.siemianowice.pl/isi/index.php?op=show&cat=1&nid=1632

Kumpelek nie martw siê niczym wa¿ne ¿e Tobie nic siê nie sta³o i ¿e sie nie poddajesz. Mnie spotka³ kontakt z BMW na szczê¶cie nic nie pamiêtam i dobrze mi czo³o pozszywali w szpitalu bo mia³am czaszkê na wierzchu... ale po wyj¶ciu ze szpitala wsiad³am do nowego Traba....
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-26, 13:38   

Ewelina, chocia¿ trampek nie mój a twój to i tak mnie serce boli... Mo¿e bêdê w¶cipski a z czyjej winy?
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-26, 14:36   

Trabanty to samochody... Które najbardziej ciesz± je¿d¿±ce, a nie stoj±ce w du¿ym pokoju... Nawet je¿d¿±c raz na ruski rok w niedzielê mo¿e siê co¶ staæ. Dlatego gdybym mia³ przestaæ je¼dziæ Trabantem tylko dlatego, ¿e kto¶ mi mo¿e wjechaæ w dupê to bym sobie kupi³ model. Taki ot.
 
 
ewelina wielogórska / str
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-26, 15:10   

wina debila który chcia³ zd±¿yæ na pomarañczowym i wjecha³ mi w zadek ale t³umaczy³ siê ¿e to ja mu wymusi³am (stoj±c ju¿ na skrzy¿owaniu) czeka³am rok na sprawê w s±dzie a potem rok na odszkodowanie bo ubezpieczyciel pomimo wyroku s±dowego nie chcia³ wyp³aciæ...
Bartek ma racjê dlatego ja kupi³am nastêpnego i je¿d¿ê dalej poza okresem zimowym.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-26, 21:32   

okres zimowy to dopiero frajda :D
 
 
cizik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-26, 21:39   

Dobrze ¿e wysz³a¶ z tego ca³o Ewelina ,a ryski na czole prawie nie widaæ.
Ale traba szkoda zajebi¶cie by³ odpicowany.
Pozdrawiam
 
 
Bross.
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-29, 18:21   

cizik
Jak na takiego Trabanta To by³ Odpicowany :D

szkoda ,¿e nie nast±pi³o wskrzeszenie Tego Trabiego.

Dymatorek
Nom masz racje co do zimowej frajdy... ale jest wielu co nieumi je¼dziæ i z braku umiejêtno¶æ zrobi± innym Kuku.
 
 
ewelina wielogórska / str
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-30, 12:53   

oj ch³opaki reanimacja jest w planach na t± zimê je¶li czas i fundusze pozwol±... ja nie odpuszcze...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytañ do SQL: 12