Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Tjuning etc.
Autor Wiadomo¶æ
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-27, 19:19   

poka¿ê Wam co¶ mocno zwie¶niaczonego.

http://www.fotosik.pl/pok...5eb7bf2f08.html

http://www.fotosik.pl/pok...4fc5f9737d.html

:D
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-27, 19:58   

Po tych profesjonalnych zdjêciach nie da siê okre¶liæ chocia¿by stopnia przyciemnienia szyb. Ale widaæ koñcówkê wydechu która jest ma³o subtelna ;) Gdyby nie te dwie armaty wystawione za zderzak to nawet mo¿e byæ :)
 
 
Qba
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-27, 20:02   

Kumpelek, co za perwersja:D To chyba twowje e30?
 
 
kuba_krakow
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-27, 21:00   

kuba_krakow - przemilczê.

i bardzo mnie to cieszy


kanciak fajny :)
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-27, 22:17   

kuba_krakow wiesz inaczej jest byæ starym dziadkiem który siedzi poza granicami Polski, a inaczej nastolatkiem który nie ma sta³ych dochodów, bogatych rodziców, za to mam szko³ê i dwa samochody. Jeden którego kocham, drugi którego zaczynam:D tak¿e, to ¿e kupiê jaki¶ prze³±czniczek czy zamek schowka na z³omie to moim zdaniem nie jest druciarstwo. a jak bêdzie mnie kiedy¶ staæ to z Traba zrobiê takie cudo jak robi Magik czy Kucharscy, a z BMW ³adnego klasyka z gustownymi dodatkami.


Kuzyn353- tak wiem o tej koñcówce:) ale w sumie jedyne co przy tym aucie ja zrobi³em to za³o¿y³em felgi, troszkê poprawi³em elektrykê i estetykê samochodu... i na razie tyle, bo muszê skupiæ siê na dopracowaniu mechaniki która jest w stanie ¶rednim, a za tym wi±¿e siê kasa i to nie taka ma³a..

Qba- tak masz racjê :D
 
 
kuba_krakow
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-27, 22:33   

Nie no wiem, ¿e mam 25 lat ale to mnie jeszcze dziadkiem nie robi :) nie mam jeszcze dzieci :)
a co do rodziców - nie s± bogaci, auto wstawi³em w gara¿ ¿eby przetrwa³o mój obecny brak funduszy a szko³e i brak sta³ych dochodów i dwa samochody (Trabant i Wartburg) przerabia³em jakie¶ 5 lat temu tak¿e wiem o czym mówisz :)

a prze³±czniczek czy zamek schowka ze szrotu spoko, te¿ tak robi³em i nie widzê w tym nic z³ego, ale jak podajesz, ¿e o czê¶ci do auta ³atwo bo s± na szrocie u Was 3 to wiesz, znam takich co i klocki hamulcowe ze szrotu wk³adaj±... :/ wiêc tak to odebra³em...

no bo siê OFF zrobi³ :)

pozDDRawiam!
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-01, 23:43   

No to krótko ja chcê zbudowaæ co¶ swojego indywidualnego i niepowtarzalnego ale niema byæ dla innych tylko dla mnie! Co kto robi i jak lubi to jego sprawa! Fajnie ¿e s± ludzie którzy dbaj± o szczegó³y orygina³u (bo mo¿na zobaczyæ jak to wygl±da³o kiedy¶) ale mi³o te¿ zobaczyæ ³adnie i ciekawie przerobionego trabika który "potrafi trochê wiêcej". A tu macie link i mo¿ecie siê zdeklarowaæ jakiego stylu u¿ywacie w swoich furach Style tuningowe
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-02, 00:32   

XXL style - pomieszanie wielu stylów. Nie do koñca przemy¶lane wzmacnianie nadwozia stalowymi profilami.
:p
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-07, 23:54   

kuzyn a ty to jeste¶ jaki¶ jasnowidz skoro wiesz jak bêdzie wygl±da³ na koñcu?????? a mo¿e ty siê pochwalisz co masz w szopie? U mnie to bêdzie schowane pod bud± a w budzie przeszkadzaæ nie bêdzie tak wiec o co ci chodzi skoro tego nie bêdzie widaæ? A nie pomy¶lane mo¿e wed³ug ciebie. Bêd± spe³niaæ swoje zadania.
 
 
¦WIE¯AK "strza³k
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-09, 18:40   

http://www.youtube.com/watch?v=89h1nggfPJ0
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-09, 18:48   

xxl style :)

nie myslales zeby zamontowac airbaga?
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-10, 23:56   

a mo¿e ty siê pochwalisz co masz w szopie?
Czemu uwa¿asz ¿e trzymam Trabanta w szopie?
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-11, 00:51   

No chyba co¶ w tym jest ja tez popatrza³em z du¿ym przymru¿eniem oka na klime i zawieszenie jeszcze w tym roku. My¶lê ¿e na zlocie mo¿na na spokojnie o tym pogadaæ a nie gotowaæ soki przed kompem. Najciekawsze z tych 10 postów to ten opis styli który by³ zrobiony bez zbêdnego upiêkszania. O niektórych stylach nie wiedzia³em a niektóre siê na siebie nak³adaj± wiêc nie potrafi³em ich odró¿niæ a ten po¶cik ³adnie wszystko jako¶ uk³ada.
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-11, 13:34   

Wiedzia³em ju¿ po przeczytaniu pierwszego posta, ¿e k³ótnie w tym w±tku bêd±.

Teraz moje zdanie:
Nie toleruje montowania w aucie bezsensownych spojlerów, wlotów powietrza do niczego itp. W tuningu lubiê profesjonalizm. Wszystko musi mieæ swój sens. Ka¿dy dolot powietrza musi byæ wykorzystany. Ka¿dy spojler ma mieæ jak±¶ rolê, wszystkie usprawnienia musz± rzeczywi¶cie czyniæ go jeszcze lepszym.
Kiedy¶ kupiê sobie malucha zrobiê z niego rajdówkê i bêdê ¶migaæ na KJSy.
Kiedy¶ kupie sobie te¿ jak±¶ komunistyczn± maszynê od jakiego¶ dziadka zachowan± w oryginale (mo¿liwe ¿e drugiego Trabanta) i bêdê o ni± dba³ tak jak o cz³onka rodziny.
To takie moje dwa najwa¿niejsze z wielu innych motoryzacyjnych marzeñ.
Samochody to moje ¿ycie.
Czasem potrafiê przez d³u¿szy czas gapiæ siê na jaki¶ samochód i rozmy¶laæ nad nim jak poeta nad piêknym krajobrazem.
Obecnie posiadam od miesi±ca Trabanta za którym wszyscy siê ogl±daj±, choæ nie jest to ani orygina³, ani samochód tak piêknie odpicowany jak np. ZBuka. Ale ma swój styl.
Nie mam zamiaru go póki co tuningowaæ. Ewentualnie jakie¶ zmiany które bêd± mi nim u³atwiaæ pokonywanie kolejnych kilometrów. No mo¿e kiedy¶ siê zdecyduje siê na jakiego¶ SWAPa.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 7