Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OT] Naszywki,smycze, itp. !!!!!
Autor Wiadomo¶æ
CaMeL
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 15:47   

P.S. A maluchy tez maja swoj klimat i ich kierowcy to nie zawsze buraki. Ja mam dla nich szacunek jesli dbaja i kochaja swoje wozy :-)
 
 
Joonior
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 16:02   

to ja te¿ odjade o d tematu i grzecznie zapytam:kiedy bêdzie jakies normalne spotkanie w warszawie?mianowicie chodzi mi ot to ¿eby przyjecha³o du¿o trabów z wawy i okolic a jak kto¶ mo¿e to i z polski i ¿eby by³ spot na 2 mo¿e 3 dni a nie jak to w wawie bywa:co dwutygodniowe nudne spotkania w tym samym miejscu z tymi samymi lud¼mi i nudna gadka o tym samym.typu grill nad wis³± lub pub "2 ko³a".nic wiêcej sie w wawie niedzieje...prosze o sensowne rozmy¶lenie tego posta przez warszawski oddzia³ i zadzia³anie bo inaczej to to niema sensu...
 
 
"TWEECIAK&qu
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 16:23   

Joonior....odchodzac i zblizajac sie do Twojego tematu...zapropopuj cos i zorganizuj
 
 
Grzesiek N.
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 16:52   

Podobno w ka¿dym DOBRYM ma³¿eñstwie musz± byæ drobne sprzeczki, inaczej jest ono fa³szywe... Tak s³ysza³em... I chyba bardzo podobnie jest z klubami motoryzacyjnymi :D
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 21:24   

Czy kto¶ pomy¶la³ kiedy¶ co sobie my¶l± ludzie z innych klubów po przeczytaniu kilku postów z tego forum ?
Powiedzia³bym co¶, ale siê powstrzymam :D
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 22:37   

I tu mamy dwie strony problemu:

Kogos kto lamie zasady przyjete a forum i kogos kto powinien to usunac,
ludzi ktorym nie podoba sie taki anons i osoby ktore nie widza w nim nic zlego (mimo ze jest niezgodny z regulminem forum)

Co mam zrobic bo sam nie wiem...

Propouje Tomkowi umiescic informacje na gieldzie, a temat zostanie usuniety - nie mozna tworzyc precedensow!
 
 
Ciotka_Lilka
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 23:13   

Zasady "przyjête na forum" zosta³y przyjête odgórnie i niezupe³nie zawsze z sensem, logik±, dobrym wychowaniem, lito¶ci± i dobrze pojêtym w³asnym interesem.

I lito¶æ pomieszana z ¿a³osnym ¶miechem mnie bierze jak czytam ¿e kto¶ z biurokratyczn± wrêcz precyzj± usi³uje zachowaæ tu sztuczny porz±dek wywo³uj±c, u mi podobnych u¿ytkowników (a wierzê ¿e tacy istniej±) tego pseudo-fora, drgawki z lekko d³awi±co-krztusz±cym charakterem, mog±cym doprowadziæ do zgonu, oraz z wolna (a mo¿e z szybka??) narastaj±c± niechêci± do swej (swych) osoby (osób).

Zg³aszam wiêc apel aby niektóre osoby, choæby nie wiem jak-wa¿ne-wed³ug-nich funkcje pe³ni³y przenios³y swój niewy¿yty potencja³ na inne dziedziny ¿ycia i stara³y siê zachowaæ choæ odrobinê dystansu do tego co siê dzieje tu - na forum które powinno byæ miejsce mi³ych i ¿yczliwych kontaktów pomiêdzy mi³o¶nikami, czcicielami, u¿ytkownikami z umi³owania czy te¿ musu - TRABANTÓW
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-10, 09:23   

...tego pseudo-fora...

³adnie powiedziame...
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-10, 09:49   

Ciotka Lilka - dosadnie ale szczerze! Brawo! Do tych wszystkich regulaminów proponujê stworzyæ jeszcze kodeks zarówno cywilny jak i karny, tak aby¶my mogli przeprowadzaæ procesy, koñcz±ce siê spaleniem na stosie lub publicznym obrzuceniem pomidorami... Zaraz znajd± siê sêdziowie, którzy z mi³± chêci± bêd± usuwaæ, karaæ, karciæ i nawracaæ na "dobr± drogê". Godne po¿a³owania. Mia³ racjê kto¶, kto napisa³, ¿e ktokolwiek spoza CT, kto przeczyta wybrane posty, pomy¶li "Kim do k$%^&wy nêdzy s± ci ludzie????" I wyrzuci CT z "ulubionych" z niesmakiem. DOSZ£O DO TEGO ¯E JEST MI WSTYD PODAWAÆ LINKA DO FORUM MOIM ZNAJOMYCH, KTÓRZY KIBICUJ¡ MI Z MOIM TRABANCIKIEM...
Za³ó¿my kasê chor± albo narodowy fundusz zdrowia - mo¿e co¶ nam pomog±. Chyba ¿e ju¿ za³o¿yli¶my i w³a¶nie idziemy na dno razem z nim...
 
 
Bart
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-10, 12:00   

Trudne jest ¿ycie moderatorów i adminów... Niech ¿yje wolno¶æ i swoboda!! Piszta co chceta, róbta co chceta!! Wyznawcy zasady:"prawo jest po to by je ³amaæ" Samoobrona rulezzz!! Nikt nikogo nie zmusza do wypowiadania sie na TYM forum... sa przeciez inne strony motoryzacyjna i trabanciarskie. Jezeli komus nie odpowiadaja zasady tutaj przyjete to niech nie nawoluje do zmiany OPiekunow tego forum, niech nie krytykuje regulaminu, tylko niech zmieni FORUM.
Wszystkie uwagi dotyczace: regulaminu (propozycje zmian), sposobu moderowania mozna kierowaæ (tak mi sie wydaje) bezposrednio do TYCH co zajmuja sie porzadkiem a nie w postach!!
Zanim co¶ napiszesz...SPRAWDZ!!! moze ktos juz o tym napisa³ !!!
PoZdRaWiAm
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-10, 12:21   

I lito¶æ pomieszana z ¿a³osnym ¶miechem mnie bierze jak czytam ¿e kto¶ z biurokratyczn± wrêcz precyzj± usi³uje zachowaæ tu sztuczny porz±dek wywo³uj±c, u mi podobnych u¿ytkowników (a wierzê ¿e tacy istniej±) tego pseudo-fora, drgawki z lekko d³awi±co-krztusz±cym charakterem, mog±cym doprowadziæ do zgonu, oraz z wolna (a mo¿e z szybka??) narastaj±c± niechêci± do swej (swych) osoby (osób).

Litosc i zalosny smiech sa rownie dopuszczalne w stosunku do osob ktore badz z uwagi na wrodzone luzactwo jak tez nabyte, lub pozorowane nie potrafia przeczytac czegos 2 linijki wczesniej, pytaja o najwieksze bzdurki ktorych mogliby sie spytac 90 letniego sasiada ktory mial Trabanta w szescdziesiatym czwartym, zakladaja nowe tematy z powodu szczegolnie waznego pytania, na temat ktorego w sasiednim temacie napisano juz 20 wypowiedzi itd.

Temat z biurokratyczna precyzja zamkne - nie ulega bowiem watpliwosci ze dyskusja jest w tej chwili niezgodna z topicem, a reklama naszywek itp. nie jest zgodna z zalozeniami - moze sam zaczne haftowac napisy itp?
I co - moge wtedy zalozyc temat???

Zamkniecie tematu jest odgórne i z jakims tam sensem, logik±, dobrym wychowaniem (ladnie napisalem Tomkowi co mozna zrobic), lito¶ci± i dobrze pojêtym w³asnym interesem (sam zamierzam zaczac robic naszywki i smycze) ;)))
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13