Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[ALL] Nie czyñ drugiemu co tobie niemi³e...
Autor Wiadomo¶æ
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-03-13, 23:20   

A ja po tygodniu nieobecno¶ci zajrza³em w koñcu na pocztê i siê przerazi³em!! Dosta³em kilkana¶cie wiadomo¶ci na cartoonow± pocztê w których by³ za³±cznik z wirusem. Ca³e szczê¶cie, ¿e antywirus na serwerze zadzia³a³...
Ludzie - czy tak trudno raz dziennie (jak siê ma sta³e ³±cze) lub raz na kilka dni zrobiæ skan? Choæby skanerem on-line. Ile mniej by tego badziewia by³o w sieci gdyby ka¿dy co jaki¶ czas sprawdzi³ swojego kompa.
No ale komu by siê chcia³o (z nielicznymi wyj±tkami).
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-03-14, 20:48   

I dzi¶ znów kilkana¶cie e-maili w których skasowany zosta³ za³±cznik z wirusem!! Czy tak ciê¿ko sobie kurde odpaliæ antywirusa??
Proszê o wykasowanie mojego adresu e-mail ze swoich skrzynek - mo¿e w ten sposób choæ trochê mniej tego dostanê (choæ i tak pewnie osoba, z której kompa to siê rozsy³a nie wykasuje adresu - skoro nie sprawdzi nawet czy nie ma wirusów)
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-24, 14:16   

Czy¿by tylko mnie wirusy atakowa³y? Czy po prostu odpu¶cili¶cie sobie? Po kilkunastu dniach przerwy moja poczta cartoonowa znów jest zasypywana od 3 dni e-mailem o temacie "Re: udokumentowaæ". Czy Wy te¿ dostajecie? No i oczywi¶cie adresy z których dostaje te maile s± mi nie znane. Proponujê, aby ka¿dy skorzysta³ sobie ze skanerów on-line. Zauwa¿y³em, ¿e nawet jak Nortona mia³em to mi niektórych nie wykrywa³. Za to skanery znajduj±ce siê tu i tu znalaz³y i siê pozby³y. No ale co z tego skoro co rusz komp jest atakowany przez kolejne wirusy:(
 
 
blaz
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-24, 15:53   

re:udokumentowa!!!! piotrku dobrze ¿e to napisa³e¶! ja tez dosta³em co¶ takiego nie wiedzia³em co to (w koñcu re -to odp) ale do nikogo nic nie wysy³a³em. Efekt- 9 wirusów, poprzedniego dnia robi³em skan i nie by³o nic. Propozycja-nie otwieraæ niepewnych wiadomo¶ci a tym bardziej za³±cznikó- od razu do kosza ale potem oczywi¶cie skan.
pozdr.
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-24, 16:04   

Propozycja dawno nieaktualna bo 90% u¿ytkowników chyba tak robi:) Normalne ¿e tego typu wiadomo¶ci siê nie otwiera, a za³±czników tym bardziej.
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-24, 18:01   

jak ktos chce to moge udostepnic plik z baza adresow mail spamerow. jest ich baaardzo spora ilosc i sa tam zagraniczni jak i polscy nadawcy. nie sa to nadawcy wirusow, a nadawcy typowego spamu. przy moich filtrach dostaje ze spamu/wirusow obecnie moze 10 maili max tego typu (a idzie to u mnie na 16 kont pocztowych)
 
 
Robert LIMES Chodnicki
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-24, 18:38   

Robaku... spam to jedno a wirus podszywaj±cy sie pod adresy nadawców to jeszcze inna historia ;(
nikt mi nie wmówi ze wys³a³em do siebie maila ze swojego konta i do tego z wirusem...

zastanawiam sie dlaczego programy antywirusowe nie kasuj± poprostu poczty zawieraj±cej takie albo inne wirusy typu Worm.Netsky.. itp.
w koñcu to s± maile generowane przez wirusa i nikt na nie nie czeka ani nikt po nich nie bedzie p³aka³..

a swoj± droga ten ostatni z tekstem re: udokumentowac to dowód na to ze twórcy wirusów s± coraz sprytniejsi i wirusy dobieraja tekst do koñcówki adresów...
najlepsza jest ta bezokolicznikowa nowomowa w tre¶ci :D
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-24, 19:47   

wtedy mozna odfiltrowac to poprzez spamd bo mail przychodzi z roznych adresow z ta sama trescia :)
 
 
Robert LIMES Chodnicki
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-24, 23:40   

chiba ze tak :D
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 7