Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[paliwo] ceny po 1 maja
Autor Wiadomo¶æ
Michal & Ela
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-03, 18:24   

Zapomnielismy dodac dosc istotna informacje - Trabikiem jechaly 3 osoby; samochodzik mial zaladowany caly bagaznik i troche srodek :)
 
 
nobel
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-03, 20:44   

ceny rosna , Gdask 3,86 i jak tu szalec po drogach :(
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-03, 23:28   

A ja dzisiaj o godzinie 18:00 centrum miasta Katowice ul. miko³owska stacja shell benzynka uniwersalna 95 za ..... 3.69 tak sie ucieszy³em z tego powodu ¿e a¿ przela³em i zabrak³o mi kasy hehe ale dop³aci³em plastykiem. Ciekawe jak d³ugo te ceny sie utrzymaj± ale puki co takie s±. Ale inne stacje w katosach maj± srednio o 10 gr. wiêcej wiêc du¿e halo to znowu nie jest.
 
 
Radecki
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 10:35   

dzisiaj na woli w100licy 95-3,99. Nie ma to jak wycieczka na Pulawskom, tam zawsze o ok.30 gr taniej na prawie wszystkich stacjach i pewnie, no moze oprucz Geant'a i Auchan.Jak jest taniej niz najtaniej to trzeba do tego doliczyc jeszcze komplet swiec:(
 
 
Firestarter
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 10:49   

A kupowa³ kto¶ juz miksol po 1-wszym?? Z nim tez co¶ siê zmieni³o???
 
 
Zbyszek 601delux
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 14:01   

Ja ostatnio kupowa³em paliwko na stacji przy Geancie- ale akurat by³a kontrola- panowie i panie w bia³ych kitlach badali zupê nurzaj±c w niej jakie¶ p³ywaki. Geant na bank dosta³ cynk o tej kontroli, bo wacha by³a suuuuper jak nigdy, trab ¶miga³ jak szalony. Arek 353- dziêki za gazolinkê, fajna sprawa, ale w baku ju¿ wczoraj zrobi³o siê sucho, i musia³em zatankowaæ za 3.99/l :-( ((
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 14:09   

ja sobie kupiê (jak bêdzie kasa :D) MZ ETZ 250 i mam w lecie super jazdê ze spalaniem oko³o 4 litrów na 100. A jak to zapieprza...
Trabik chyba zostanie na ch³odne wieczory i na zloty ;)

POLECAM MZ to porz±dny DDR'owski sprzêt :)
 
 
Sebastian.P/Mak1
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 14:30   

Hihi dok³adnie Voo Doo na Shell na ul.Miko³owskiej w Katowicach jest najtansza waha ja wczorej tankowa³em po 3,69z³ oczywiscie 95:)Ja mam nadzieje ze bedze teraz wieksza konkurencja na stacjach i moze to wprowadzi tansza wahe ale czy sie spe³nia moje przeczucia nie wiem... a moze i bedzie odwrotnie OBY NIE!!!! Bo bedzie trzeba gazolinke sprowadzac:P

pozDDRawiam
 
 
guma_
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 14:43   

a napiszcie jak jest z super wynalaskami typu Vpower extra czy jakos tak sie nazywa ( na shellu) u mnie kosztuje 4,49 i co dziwne jak 95 rosla kilka razy to ta od dlurzszego czasu tyle kosztuje, czemu tak jest ze drozeja tylko te tansze paliwa ?? mixol przynajmniej u mnie bez zmian
 
 
majki601
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 14:54   

witam,
w wawie jest najtaniej na stacjach geant'a w jankach, a potem na ursynowie!95: 3,63-w tydzieñ wzros³a o 17gr:( a na neste na ursynowie jest pare groszy dro¿ej i r¿n± na ilo¶ci-bagnet nie k³amie!
wacha wcale nie jest taka z³a-w trasie do be³chatowa zweitakt wzi±³ mi 5l/100km przy 80-100km/h!ale pamiêtam jeszcze wachê po 2.99-jakie¶ pó³ roku temu!pozdrawiam
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 16:56   

Kurde z takim tempem to do wrze¶nia bêdzie wacha po 5 z³ a wtedy sie chyba pochlastam. Co do mixolu to ogólnie ceny kszta³tuja sie w 10-12z³ za litr ale oczywiscie nasza kapitalna stacja texaco mia³a za 8.50 i tu w³asnie go biore bo jest z orlena a chyba na orlenie nie przechrzcili nie?? No a mixol nie wygl±da na otwierany. Hmm no po 1 jeszcze nie wiem ile wzrós³. Jedno jest pewno wspó³czuje miastom liderom tj. tym gdzie juz próg 4 z³ zosta³ przekroczony. Zanied³ygo autem to tylko w niedziele i jeszcze do 2500 obrotów zeby nie wypaliæ za du¿o zupy heh. Panowie trzeba co¶ z tym zrobiæ. Jaki¶ chemik by sie przyda³ i bêdziemy sami sobie klupac paliwo bez posranej akcyzy. My¶lcie bo nie starczy na naprawy a czym¶ je¼dziæ trzeba
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 17:13   

Staszów - benzyna jeszcze wczoraj po 3,68, a dzi¶ ju¿ 3,86 do 3,91.
Gaz - ma³o do rowu nie wjecha³êm jak zobaczy³em - do 30 kwietnia 1,39 - 1,40, a od 1 maja 1,75!!
 
 
Mateusz "Szychol
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-05, 09:42   

Kostrzyn-Statoil-04,05,04
1,74

Starogard Gdañski:1,61
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12