Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OT] ILu Maturzystów tegorocznych Jest w wSród Nas
Autor Wiadomo¶æ
.::.Natalii.::.MdM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-21, 16:43   

hahaha Ustna z polaka 3:) jeszcze gegra za tydzien
 
 
Luko
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-21, 23:32   

Pisemne:

Polski 5
Matematyka 5

Ustne:

Zwolniony :D


Nareszcie bedzie mozna bez stresu w garazu dluzej posiedziec... :] pozdrawiam wszystkich i powodzenia na ustnych zycze :D
 
 
guma_
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 00:18   

pisemne do przodu pol3 mat 2 , ustne dopiero przeden ostatni ustny 7 czerwca, znow najpozniej z calego swiata, po raz kolejny sprawdza sie przyslowie ze biednemu zawsze wiatr w oczy :(( DDR
 
 
ma³y_bli¼niak
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 09:42   

O rany! Dawno tuby³em... :)

Otó¿, ja sobie w tym roku zda³em maturkê. Znaczy zdajê bo mam zaledwie3/4 zaliczone. W ponieszia³ek (24.05) mam egzamin z matematyki i to tyle z maturki. Reszta jest OK! :)
Pozdrawiam tych, którym w tym roku nie wysz³o... Trzeba siê by³o uczyæ! Albo przynajmniej troszeczkê (!) posiedzieæ nad opracowaniami.

Tymczasem ta wielka wielka hipokryzja zwana matur± ju¿ ju¿ praktycznie skoñczy³a i trzeba siê przygotowywaæ do egzaminów. Na UW s± ciêzkie testy wiêc trzeba przysi±¶æ!!! Æwiczê formê wypowiedzi :-P oraz gramatykê polskiego. Kto zgadnie na jaki kierunek siê wybieram?
Heh :)
pozDDRawiam
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 20:04   

ale obciach.... 5 z ustnej z Polaka na có¿... Co do Majki601 to siê nie boje ale takie straszenie ch**** by³o ju¿ z matur± a kogo pyta³em to na studiach lajcik bo powtórki ze ¶redniej. Poza tym mo¿e nie trafi³e¶ na swój kierunek [zreszt± bez obrazy ale ma³o elokwentni te¿ id± na 100dia i potem dramat...)?
A WKU omijam szerokim ³ukiem w ostateczno¶ci studium masa¿u :D
 
 
Gregory Peck
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 23:33   

Hej MaxXx!

Mo¿e ty piszesz o studiach zaocznych, okre¶laj±c je s³owem "lajcik"?

Zapraszam np. na Politechnikê Warszawsk± i ¿yczê powodzenia... tutaj powtórek ze szko³y ¶redniej nie ma (chyba, ¿e s³aba grupa studentów to dziekan tworzy zajêcia wyrównawcze ;p)

A Majki dobrze siê uczy³ i trafim na swój po¿±dany kierunek ;p, ¿yczê tego i Wam!


pozdrawiam i ¿yczê wszystkim ¿eby nie tracili wiary; jak sie nie dostaniecie na wyma¿ony kierunek w tym roku to za rok spróbujcie ponownie!
 
 
majki601
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-23, 00:03   

MaxXx, nie wiem jak to uj±æ, ale co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie...!>:)))pogada³bym z tob± o studiach jek bêdziesz mia³ za sob± np.te 3lata(6sesji z ró¿nych, te¿ badziewnych przedmiotów jak przyk³adowo chemia nieorganiczna,organiczna,biochemia, genetyka populacji lub szczegó³owa hodowla-NIEZ£E KOBY£Y)kierunek wybra³em sobie pod siebie i utrzymuje sie niezle(matura na 4kach,po 5 semestrze ¶rednia 4,3)! a co do tego lajcika to mo¿e na studium masa¿u...?!powtórki za ¶redniej to najwy¿ej 1-2kocie semestry, ale t± wiedzê trzeba mieæ we ³bie, a nie w knidze! pogadamy jak ju¿ nabêdziesz do¶wiadczenia, a nie plotek!pozdrawiam
PS. z t± elokwencj± to poprostu przeginasz!
 
 
CaShu
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-23, 14:37   

siema,
zgadzam sie z kolegami studentami :)
raz zmienialem kierunek (studiowalem informatyke)- kazdy egzamin byl jak matura. Na informatyce byly przedmioty ktore mi nie odpowiadaly, wiec pomuslalem ze zle trafilem.
Teraz studiuje psychologie, jest o wiele lepiej ale tez sa przedmioty ktore wogole mnie nie interesuja i niestety tak sie sklada ze trzeba sie do nich najlepiej przygotowac, bo egzaminy (glownie ustne) sa najciezsze (50% osob ma poprawki).
Powiem Wam - maturzystom tak: jeden ciezki egzamin na studiach (np. algebry liniowej, badz filozofii) to stresu tyle co 2 albo i 3 matury ze wszystkich przedmiotow. W liceum/technikum nauczyciele Cie znali i nigdy by ci krzywdy nie zrobili, a na studiach (szczegolnie dziennych, panstwowych) wykladowcom jestes obojetny. Mozesz byc studentem albo i nie...
Taka jest rzeczywistosc, a mity o luzackich studiach kraza zazwyczaj wsrod 30 letnich studentow z prywatnych szkol, studiujacych w trybie zaocznym- dla nich rzeczywiscie studia to luz, a chodza do pseudo-szkol aby miec papierek.
Wlasnie zrobilem sobie przerwe w nauce filozofii i powiem wam jedno:
"Tyle mamy wladzy ile wiedzy" - Franciszek Bacon :)

Pozdrawiam
Lukasz
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-23, 20:26   

Oka zobaczymy.
Rób co chcesz niczego nie ¿a³uj, chcia³e¶ - wybra³e¶ w **** mnie poca³uj... :/
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-23, 22:27   

Lekko przeginamy...
Majki [mickey?] po kolei:
najpierw to ty podchodzisz minimalistycznie do naszego trudu i czyjej¶ pracy - co w tym z³ego ¿e kto¶ robi doktorat? Poza tym podpuszczasz mnie. Bardziej dyplomatycznie nie mog³em odpowiedzieæ na co ty pogrywasz ostro wiêc czego oczekujesz?
Przedmaturalna nagonka, stres i incydenty tupu Opole nie pomagaj± nam a jeszcze Ty musisz to pog³êbiaæ. Ja i bez tego staram siê, jak i wszyscy tu obecni ale jest potrzebne co¶ takiego jak optymizm a nie mêdrkowanie poprzez porównywanie metryk... :| A p³atne studia - jak dla mnie to nie dla mnie :) Chce i¶æ na studia dla wiedzy a nie papierka.
Pomóg³by¶ wspomagaj±c nas konkretami, radami a nie straszeniem z którego niewiele wynika. Pocieszaj±cy jest fakt ¿e w tym wszystkim znalaz³o siê miejsce dla Trabiego :)
Spójrz na odpowied¼ Gregorego - rzeczowa, nieinwazyjna.
Ciekawe sk±d wziê³o siê stwierdznie "studenckie ¿ycie" które ma raczej pozytywny wyd¼wiêk...

"Wiara najwy¿sza w to, ¿e bêdzie lepiej - sto procent!
We¼ to doceñ - ja zarywam noce. Chce ¿eby¶ us³ysza³ mojej pracy owoce..."

Przykro mi je¶li zbytnio Ciê urazi³em a mówi±c "nas" mia³em na my¶li maturzystów je¶li kto¶ siê z tym nie identyfikuje to bardzo proszê.
Proponujê zamkn±c topic i ew.stworzyæ "poradnik id±cego na studia" za co by³bym bardziej wdziêczny :)
 
 
majki601
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 02:09   

Stary, ja nie podchodzê minimalistycznie do Waszego trudu lub np.doktorantów(ale znam kilka osób, które pasuj± do mojego opisu:)! tez, tak sie dziwnie sk³ada, ¿e to przechodzi³em-matura,a magisterka przedemn± i wiem jakie s± przy tym stresy! miliony ludzi to prze¿y³o i Wy te¿ zapewne przejdziecie dalej, a ¿ycie sie nie koñczy na maturze tylko wrêcz zaczyna i to ¿ycie doros³e! >:)
W którym miejscu Ciê podpuszcza³em???!a porównanie metryk to tak w odpowiedzi na Twe stwierdzenie a'propos elokwencji i odpowiedniego kierunku!sami piszecie oceny to ja nie mogê?:) co Ci mam konkretnego jeszcze powiedzieæ? nie bêde wnika³ na jaki kierunek kto idzie, bo nie o to chodzi i mi nic do tego! chce Was u¶wiadomiæ,¿e pó¼niej nie bêdzie tak sielsko jak my¶licie! jestem realist±, a nie optymist±-to ró¿nica!!! tak po prawdzie to mnie to ani grzeje ani ziebi, ale dziwnie mi siê czyta³o posty ludzi, którzy nie wiedzieli co ich czeka za tym murem(matura)! mo¿e nie zauwa¿y³e¶, ale nikogo nie obra¿a³em tylko pisa³em o swoich do¶wiadczeniach, a tylko Ty jako¶ dziwnie zareagowa³e¶ na mój post!??pozdrawiam i mo¿e trochê wyluzujesz, bo z³o¶æ cerze szkodzi! ;) student to fajny "zawód", ale nie jest to ca³y czas raj na ziemi...:)
 
 
guma_
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 02:54   

ej no dajcie spokoj tymi klotniami, maxXxiu ma racje napierw gadaja jaka to straszna matura, ziomkowie mi rok temu mowili zebym juz sie uczyl bo nie wiadom co to jest, pisemne za mna, uste pewnie zdam i po strachu, potem studia wszyscy o rety rety jakie to ciezkie sa te studia i napewno bedzie tak ze pojde i minie roznie szybko jak matura i to cale liceum z ambicjami. Mam gdzies czy ktos dobre studioa wybral czy nie, znam ludzi ktorzy latali z jednego na drugi az w koncu rzuclili iznam tez takich ktorzy poszli na byle co i maja lepiej dzisiaj niz ktokolwiek inny, wydjae mi sie ze problem lezy gdzie indziej jestesmy gownianym narodem gdzie kazdy tylko narzeka i narzeka, ludzie no co wy 99% sami realisci ?? majki601 spokojnie sie nie denerwoj moze poprostu masz zle nastawienie do tych studiow ?? a moze eh z reszta pewne tematy lepiej przemilczec

ja tam jestem full optymizm i bedzie prawdziwe studenckie zycie pozdro 601 elito maturalna i nie dajcie sie zastraszyc opole pomscimy :DDD

[Ludzie Kochane!!! Nawet w takim temacie potraficie zaczac pisac nie na temat... Czemu nie dac maturzystom mozliwsci wyszumienia sie, tylko od razu moralizowac? ;) - GB]
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12