Strona G│ˇwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
[S] zawieszenie
Autor WiadomoŠ
Kumpelek
GoŠ
Wys│any: 2011-04-22, 18:04   

Nigdy nie zez┬│omowa┬│em Trabanta:) no ale Ty jako znawca ludzi i Trabant├│w wiesz o tym najlepiej...:D
Zmierz sobie lepiej przew├│d od zap┬│onu, hehe. Chyba specjalnie za┬│o┬┐y┬│e┬ tak ┬┐a┬│osny w┬▒tek o kablu, ┬┐eby brali Ci├¬ za dok┬│adnego i super specjalist├¬...

KONIEC.

maciek (macq)
GoŠ
Wys│any: 2011-04-22, 22:23   

w innym temacie napisa┬│e┬ kumpelek takie co┬Â:

Nie ma co si├¬ poddawa├Ž... sam kiedy┬ by┬│em w takiej sytuacji i poci┬▒┬│em Traba, teraz po paru latach wiem, ┬┐e by┬│em g┬│upi..

No ale niewa┬┐ne...

Widz├¬ Maciek ┬┐e mamy dwa r├│┬┐ne podej┬Âcia co do spraw starej motoryzacji. Ty jeszcze za┬│atwiasz sprawy jak we wsp├│┬│czesnym. Tutaj powinienem zrobi├Ž ctrl+c i ctrl+v posta jajera. W ka┬┐dym razie wa┬┐ne ┬┐eby trupem nie je┬╝dzi├Ž, podej┬Âcie do trabanta mam mniej pedantyczne, bo nigdy nie mia┬│em ┬│adnego i zabytkowego trabanta, teraz powoli zmieniam nastawienie, ale kto wie co z tego wyjdzie...

Niestety zdajesz sobie magik spraw├¬, ┬┐e jak kto┬ niewprawny rozbierze zwrotnic├¬, stwierdzi, ┬┐e ma luzy, nabije tulejki plastikowe z motirexu i "poprawi" pilnikiem, to lepiej ┬┐eby nie robi┬│. Smutna, ale prawda, sam przez to przechodzi┬│em :)

za┬Âciankowy
GoŠ
Wys│any: 2011-04-23, 00:32   

Panowie,
sam rozbiera├Ž jak na razie nie b├¬d├¬. Co nie znaczy, ┬┐e to olej├¬. Pojad├¬ do stacji, pos┬│ucham, albo wcze┬Âniej znajd├¬ jaki┬ kana┬│ w jakim┬ gara┬┐u i obejrz├¬ to od spodu. Potem najlepiej by┬│oby jakbym si├¬ przejecha┬│ jakim┬ innym Trampem, dla por├│wnania. W├│wczas b├¬d├¬ mia┬│ sto procent pewno┬Âci co i jak. No chyba ┬┐e ogl├¬dziny i wizyta w stacji b├¬d┬▒ w spos├│b dobitny ┬Âwiadczy┬│y o tym ┬┐e co┬ nie tak jest.
Dzi┬ stwierdzi┬│em ┬┐e co┬ mi z ty┬│u stuka, z lewej strony i te┬┐ bym pewno tego nie us┬│ysza┬│ gdyby mi si├¬ paliwo nie sko├▒czy┬│o. Wi├¬c kilka kilometr├│w do stacji paliw na lince si├¬ przejecha┬│em. Stuka, a raczej trzeszczy, tak jakby przy nadkolu. A mo┬┐e to tylko tapicerka czy co┬ takiego?
Po ┬Âwi├¬tach wi├¬c trzeba si├¬ b├¬dzie nad tym pochyli├Ž i ustali├Ž przyczyn├¬.

Kumpelek
GoŠ
Wys│any: 2011-04-23, 10:19   

MACIEK- Poci┬▒├Ž, a odda├Ž na z┬│om to r├│┬┐nica:) ja nigdy nie odda┬│em Trabanta na z┬│om, zazwyczaj by┬│o tak, ┬┐e kto┬ przygarnia┬│ bud├¬, albo ├Žwiartki bo np s┬│upki by┬│y zdrowe, albo co┬Â:) rok temu sprzeda┬│em w┬│a┬Ânie bud├¬ gdzie┬ pod Opole i powstaje tam Trabik vr6 :) Ludzie d┬│ubi┬▒, ale nie chc┬▒ si├¬ przyznawa├Ž:(

co do dziwnych d┬╝wi├¬k├│w z ty┬│u, to mo┬┐e by├Ž tak, ┬┐e np ok┬│adzina hamulcowa si├¬ odklei┬│a czy co┬Â, a r├│wnie dobrze, ┬│o┬┐ysko te┬┐ potrafi zdumiewaj┬▒co dziwne d┬╝wi├¬ki wydawa├Ž:) bo odkr├¬cenie si├¬ wahacza wykluczam bo chyba by┬ sam to zobaczy┬│.

JaJer
GoŠ
Wys│any: 2011-04-23, 10:31   

- dziwne d┬╝wi├¬ki z ty┬│u mog┬▒ te┬┐ ┬Âwiadczy├Ž o p├¬kaniu blach, albo wahacza.
Mo┬┐e te┬┐ ┬Âwiadczy├Ž o wybiciu poduszki amortyzatora i wielu innych czynnikach. Trzeba dok┬│adnie sprawdzi├Ž i oceni├Ž na podstawie dog┬│├¬bnych ogl├¬dzin. Inaczej si├¬ nie da. Pami├¬tajmy, ┬┐e najm┬│odsze trabanty maj┬▒ ju┬┐ 20 lat.
Pozdrawiam.

magik
GoŠ
Wys│any: 2011-04-23, 10:50   

dok┬│adnie podzielam zdanie Jajera

Komoon
GoŠ
Wys│any: 2011-04-24, 21:28   

ja to my┬Âl├¬, ┬┐e w trabancie komfort jazdy jako taki nie istnieje i faktycznie si├¬ je┬╝dzi jak "sportowym bolidem". Przynajmniej moi znajomi si├¬ pytali, czemu on taki sztywny (zawias seria, amory sprawne w 70%, spr├¬┬┐yny z ty┬│u, dwie osoby na pok┬│adzie)

misza
GoŠ
Wys│any: 2011-04-24, 21:32   

moze te┬┐ ┬Âwiadczy├Ž o wkreceniu sie spr├¬┬┐yny z podk┬│adk┬▒ od regulatora szcz├¬k... tak by┬│o u mnie... po 500km usta┬│o..;)
M

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku