Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[S] zawieszenie
Autor Wiadomo¶æ
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-22, 17:04   

Nigdy nie zez³omowa³em Trabanta:) no ale Ty jako znawca ludzi i Trabantów wiesz o tym najlepiej...:D
Zmierz sobie lepiej przewód od zap³onu, hehe. Chyba specjalnie za³o¿y³e¶ tak ¿a³osny w±tek o kablu, ¿eby brali Ciê za dok³adnego i super specjalistê...

KONIEC.
 
 
maciek (macq)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-22, 21:23   

w innym temacie napisa³e¶ kumpelek takie co¶:

Nie ma co siê poddawaæ... sam kiedy¶ by³em w takiej sytuacji i poci±³em Traba, teraz po paru latach wiem, ¿e by³em g³upi..

No ale niewa¿ne...

Widzê Maciek ¿e mamy dwa ró¿ne podej¶cia co do spraw starej motoryzacji. Ty jeszcze za³atwiasz sprawy jak we wspó³czesnym. Tutaj powinienem zrobiæ ctrl+c i ctrl+v posta jajera. W ka¿dym razie wa¿ne ¿eby trupem nie je¼dziæ, podej¶cie do trabanta mam mniej pedantyczne, bo nigdy nie mia³em ³adnego i zabytkowego trabanta, teraz powoli zmieniam nastawienie, ale kto wie co z tego wyjdzie...

Niestety zdajesz sobie magik sprawê, ¿e jak kto¶ niewprawny rozbierze zwrotnicê, stwierdzi, ¿e ma luzy, nabije tulejki plastikowe z motirexu i "poprawi" pilnikiem, to lepiej ¿eby nie robi³. Smutna, ale prawda, sam przez to przechodzi³em :)
 
 
za¶ciankowy
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-22, 23:32   

Panowie,
sam rozbieraæ jak na razie nie bêdê. Co nie znaczy, ¿e to olejê. Pojadê do stacji, pos³ucham, albo wcze¶niej znajdê jaki¶ kana³ w jakim¶ gara¿u i obejrzê to od spodu. Potem najlepiej by³oby jakbym siê przejecha³ jakim¶ innym Trampem, dla porównania. Wówczas bêdê mia³ sto procent pewno¶ci co i jak. No chyba ¿e oglêdziny i wizyta w stacji bêd± w sposób dobitny ¶wiadczy³y o tym ¿e co¶ nie tak jest.
Dzi¶ stwierdzi³em ¿e co¶ mi z ty³u stuka, z lewej strony i te¿ bym pewno tego nie us³ysza³ gdyby mi siê paliwo nie skoñczy³o. Wiêc kilka kilometrów do stacji paliw na lince siê przejecha³em. Stuka, a raczej trzeszczy, tak jakby przy nadkolu. A mo¿e to tylko tapicerka czy co¶ takiego?
Po ¶wiêtach wiêc trzeba siê bêdzie nad tym pochyliæ i ustaliæ przyczynê.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-23, 09:19   

MACIEK- Poci±æ, a oddaæ na z³om to ró¿nica:) ja nigdy nie odda³em Trabanta na z³om, zazwyczaj by³o tak, ¿e kto¶ przygarnia³ budê, albo æwiartki bo np s³upki by³y zdrowe, albo co¶:) rok temu sprzeda³em w³a¶nie budê gdzie¶ pod Opole i powstaje tam Trabik vr6 :) Ludzie d³ubi±, ale nie chc± siê przyznawaæ:(



co do dziwnych d¼wiêków z ty³u, to mo¿e byæ tak, ¿e np ok³adzina hamulcowa siê odklei³a czy co¶, a równie dobrze, ³o¿ysko te¿ potrafi zdumiewaj±co dziwne d¼wiêki wydawaæ:) bo odkrêcenie siê wahacza wykluczam bo chyba by¶ sam to zobaczy³.
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-23, 09:31   

- dziwne d¼wiêki z ty³u mog± te¿ ¶wiadczyæ o pêkaniu blach, albo wahacza.
Mo¿e te¿ ¶wiadczyæ o wybiciu poduszki amortyzatora i wielu innych czynnikach. Trzeba dok³adnie sprawdziæ i oceniæ na podstawie dog³êbnych oglêdzin. Inaczej siê nie da. Pamiêtajmy, ¿e najm³odsze trabanty maj± ju¿ 20 lat.
Pozdrawiam.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-23, 09:50   

dok³adnie podzielam zdanie Jajera
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-24, 20:28   

ja to my¶lê, ¿e w trabancie komfort jazdy jako taki nie istnieje i faktycznie siê je¼dzi jak "sportowym bolidem". Przynajmniej moi znajomi siê pytali, czemu on taki sztywny (zawias seria, amory sprawne w 70%, sprê¿yny z ty³u, dwie osoby na pok³adzie)
 
 
misza
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-24, 20:32   

moze te¿ ¶wiadczyæ o wkreceniu sie sprê¿yny z podk³adk± od regulatora szczêk... tak by³o u mnie... po 500km usta³o..;)
M
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13