Strona G│ˇwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Wymiana tulejek korbokwod├│w 601
Autor WiadomoŠ
magik
GoŠ
Wys│any: 2007-10-14, 10:46   

S┬│uchajcie mam takie pytanie. Czy kto┬ z Was wymienia┬│ kiedy┬ tulejki na korbowodzie w wale sterego typu. Og├│lnie wiem jak to si├¬ robi ale nie mam przyrz┬▒du do rozwiercania. Mo┬┐e kto┬ mam do┬Âwiadczenia. Jeszcze my┬Âl├¬ nad jedn┬▒ spraw┬▒. Czy da si├¬ zast┬▒pi├Ž tulejki ┬│o┬┐yskami igie┬│kowymi bo to by by┬│o prostsze i lepsze rozwi┬▒zanie.

monsz
GoŠ
Wys│any: 2007-11-02, 10:09   

Witam
Nie zastanawiaj si├¬ czy wymieni├Ž na tulejki czy na ┬│o┬┐yska igie┬│kowe. Na tulejki ju┬┐ od lat nie wymieniamy. Stosuje si├¬ jedynie ┬│o┬┐yska igie┬│kowe bardzo udogodniejsze.Na ten stosowania o ┬│o┬┐yskach igie┬│kowych znajdziesz w prpspektach trabanta.

magik
GoŠ
Wys│any: 2007-11-02, 12:03   

wiem o tym. Chodzi o to czy mo┬┐na zast┬▒pi├Ž tulejki ┬│o┬┐yskami bez szkody dla wa┬│u. Wa┬│ nie jest do regeneracji. Silnik ma 20 tys od nowo┬Âci. Tylko na g┬│├│wkach klekocze. Nie wiem czy tak mo┬┐na bo mo┬┐e przy igie┬│kach s┬▒ inne ┬Ârednice ni┬┐ przu tulejkach.

Sikor
GoŠ
Wys│any: 2007-11-02, 22:46   

Hmm, czy nie jest przypadkiem tak, ¿e do igie³ek korbowód mia³ wprasowan± tulejkê bie¿ni (jak e 353), lub przynajmniej utwrdzony materia³? Inaczej igie³ki go zaraz wygniot± i bêdzie po zawodach.

Marcin & Marta
GoŠ
Wys│any: 2007-11-03, 08:48   

Dwa razy tak robi┬│em i za ka┬┐dym razem igie┬│ki wprasowywa┬│y sie w korbow├│d.

Zbyszek 601
GoŠ
Wys│any: 2011-04-16, 20:29   

Wymienia┬│ kto┬ te tulejki w g┬│├│wkach? Ci├¬┬┐ko jest je wycisn┬▒├Ž sklecon┬▒ ze ┬Ârub prask┬▒? ┬úatwo p├│┬╝niej wcisn┬▒├Ž nowe? Chcia┬│bym wymieni├Ž tulejki i sworznie bez wyjmowania silnika - demontuj┬▒c tylko cylindry i t┬│oki.

Pozdr.

Piotr Kucharski (kuchar)
GoŠ
Wys│any: 2011-04-16, 20:55   

napiszê Ci pw na ³ódzkim forum :)

jasiujasiu1
GoŠ
Wys│any: 2011-04-17, 14:22   

Nie r├│b tajemnicy. Napisz na forum, niech inni te┬┐ co┬ z niego wynios┬▒.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: