Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ko³a mi siê zablokowa³y [Trabant 1.1]
Autor Wiadomo¶æ
Wolak
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-05, 11:35   

Witam... trabant sta³ na parkingu ok. 2,5miesi±ca nieje¿d¿ony. Dzisiaj chcia³em go odpaliæ, lecz akumulator muszê pod³adowaæ. Ale mam inny problem, bo chcia³em go na pych braæ i mam ko³a zablokowane... kopn±³em pare razy w ko³a ale dalej s± zablokowane, a jak próbujê, go pchn±æ, ¿eby siê odblokowa³y, to trze tylko oponami po betonie. Co mam zrobiæ, bo muszê nim dzisiaj pojechaæ na warsztat. Jest to dla mnie bardzo wa¿ne!
P.S. Nie mam hamulca rêcznego, nie zaci±ga³em nic itd.
By³em za granic±, Trabi sta³ i siê.... zasta³... ufff...
dziêki za info ;)!
pozdro.
 
 
Igorsky
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-05, 13:44   

Nasz samochód, po prawie 2 miesiêcznym postoju (styczeñ, luty) na dworze równie¿ nie chcia³ daæ siê popchn±æ, ale kilka mocniejszych pchniêæ i pojecha³. Podczep linke i poci±gnij, powinny ko³a pu¶ciæ.
 
 
Kulka
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-05, 13:50   

zdejmij ko³o, we¼ m³otek i obstukaj bêbny, ale tak, ¿eby ich nie pokrzywiæ.
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-05, 21:22   

Przednie zaciski te¿ mog³y po przymarzaæ ale spróbuj na lince.
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-06, 11:02   

Ja tam nie bêdê katowa³ wózka na lince tylko po ludzku zrobiê gruntowne czyszczenie i smarowanie tym bardziej ¿e za 2 tyg zaczyna siê kalendarzowa wiosna, bêdzie jak znalaz³ na rozpoczêcie sezonu.
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-06, 11:32   

a na recznym nie byl zostawiony czasem??? :):):)
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-06, 11:43   

Wolak
P.S. Nie mam hamulca rêcznego, nie zaci±ga³em nic itd.

:)
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-06, 16:50   

... we¼ podno¶nik, spory m³otek, podnies auto i sprawd¼ czy ko³o siê krêci. Jak nie mo¿esz obróciæ ko³em to kilka razy (z czuciem) walnij m³otkiem i sprawdzaj czy mo¿esz krêciæ ko³em. Na poczatku mo¿e wyra¼nie szorowaæ, ale siê unormuje. Kolejno sprawdzaj wszystkie ko³a.
Jak ju¿ uporasz siê i przetransportujesz auto tam gdzie chcesz to i tak czeka Ciebie rozebranie i sprawdzenie hamulców! (szczêki, cylinderki itp.)
Przy okazji zrobisz rêczny.
Pozdrawiam.
 
 
Wolak
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-06, 17:53   

dziêki za pomoc! :)
ja ju¿ sobie poradzi³em... dwóch kumpli dociska³o przód, a ja gazu i pu¶ci³y :)
jest ok... A reczny...? moze zrobie :) nie mam tej koncowki arghhhh ;[ hehe nie ma to jak mieæ klasyka :D
ale jestem szczê¶liwy... jak go zobaczy³em po zimie, to by³em w szoku, zapuszczony itd. Jedna noc na watsztacie z kolegami i wygl±da jak z fabryki :D
dziêki ;)
pozdro bezpieczniej jazdy i ¿eby trabi zawsze zaskakiwa³ :D
 
 
Hajs
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-06, 22:19   

Heh zrobiê ma³y OT, przypomnia³o mi siê, jak tej zimy wraca³em ze stoku narciarskiego. Teren wiadomo, mocno pagórkowaty, ostre zjazdy i podjazdy. Jeden z nich by³ tak ¶liski, ¿e prawie wszystkie samochody zygzakiem doje¿d¿a³y do po³owy, i dalej ani rusz. Na poboczach zrobi³y siê korki, a ja ¶mia³o szorujê pod górê. Daleko nie ujecha³em, stan±³em razem z nimi. My¶lê: "có¿ tu zrobiæ??" Na szczê¶cie jecha³o ze mn± 3 ros³ych kumpli. Posadzi³em ich na masce i rura do przodu! Trabi poszed³ jak czo³g pod górê :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 12