To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
trabantowy.prohost.pl/ppl/gs/forum/

Projekty - TTrabants

TTrabants - 2013-05-30, 11:19
Temat postu: TTrabants
Parę zdjęć projektu mojego Trabanta .

Wszystko zaczęło się 2 lata temu , na allegro znalazłem 300 km od rodzinnego domu w Cieszynie Trabanta w Kombi 1.1 . Długo nie zastanawiając się wsiadłem w samochód i pogodziłem z kumplem. Przesiadka z Audi do takiego kultowego auto do duży skok wracałem z bananem na twarzy jak małe dziecko cieszące się które dostanie zabawkę :).
To był koniec sierpnia 2011. do zimy bez zmian aż w końcu trochę czasu wolnego długie wieczory i czas wolny zaczęło się od zakupu felg z oponami. I tu mały problem jak włożyć do znajomego ślusarza na podzielnicy rozmierzył nowe otwory 4x100, rozwiercił w bębnach i piastach i już dorobił nowe dłuższe szpilki wbił na prasie nowe kółka zaczęły się kręcić.
Od ślusarza do znajomego blacharza / mechanika miał tylko gdzie nie gdzie usunąć ślady korozji ale od A do Z i tak się zaczęły pracę nad projektem mojego "TADKA".
Auto rozebrane zostało całe, wymieniliśmy progi nadkola zdjęliśmy dach , usunęliśmy korozje zabezpieczyliśmy całego. aż w końcu czas na odświeżenie koloru. Adam podjął się malowania "TADKA". kolor jaśniejszy od oryginalnego bardziej się błyszczy. Dach okleiliśmy czarnym karbonem , tak samo zostały oklejone zderzaki . Przedni grill od 601, w garażu jeszcze czeka do niego "pochromowana eksa ze skrzydełkami".
Co do środka założyłem deskę od 601, jak na razie jest pomalowana proszkowa w kolorze złota antycznego , ale niebawem w przyszłości zamierzam okleić ją ekoskórą w dwóch kolorach. załóżyć obrotomierz i paliwomierz. Mam już wycięte laserowo kontrolki z deski takie jak były w 1.1 . Obecnie szukam szpeca który wycina w ekoskórze .
Do zrobienia jeszcze zostały zaślepki do felg ale to już projekt jest opracowany niebawem zobaczycie więcej zdjęć z dokończonego środka itd.

To tak kilka zdań o które prosiliście .
Pozddr.
Micha

lisek - 2013-05-30, 11:41

mi foty nie działają i popracuj trochę na tematem napisz coś daj więcej fotek. Pozdro
Bross - 2013-05-30, 11:51

Prócz tego ,że to Wizualnie Ciekawy Trabant nie wiadomo nic więcej ,a szkoda.
(mi foty działają.)

Aren - 2013-05-30, 14:33

Stary wez te ruroprogi wywal! :roll:
Zdunsky - 2013-05-30, 15:04

Dokładnie jak aren mówi. Rury do dżipa a nie do gleby.

Pokaż jakieś konkretne zdjęcia tego carbonu

Ponti89 - 2013-05-30, 16:38

Wszystko pięknie ale tak jak wyżej... te rury psują wszystko
pzdr

Aron - 2013-08-29, 11:17

Widziałem go na allegro. Tak jak reszta, rury na bokach do kitu, reszta spoko.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group